Volkswagen GTI Racing v1.0

Volkswagen GTI Racing v1.0

10gahyg.jpg


154kae0.jpg


GTI Racing uniquely blends a realistic and highly detailed car physics simulation with the pure fun of driving. Enjoy the greatest collection of the legendary European Volkswagen Golf series cars, representing all five generations from its original heritage through to the current day. Try out the GTI, G60 and the outstanding R32! Check out Volkswagens concept cars plus the classics.

System requirements:
Windows 2000/XP/Vista
DirectX 9c
1.5 GHz
512 MB RAM
64 MB Video

http://rapidshare.com/files/383384456/Volkswagen.smartwarez.org.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/383384466/Volkswagen.smartwarez.org.part2.rar.html
 
Član
igrao sam ja neku igricu gti racing,preglupa,ruzno za vozit
uglavnom,svi vw,od folcike pa dalje,ima opcija tuninga,ono,kamei i slicno
meni bezze,ne znam jel to to
 
Član
igrica je prosjecna..ovako ...dijelova ima svakakvi sto je prednost ..tako i auta..ali jedino sto im nevalja bar meni je ..to ..kad avozis auto sve 5..al u krivine udjes sa 200km/h i on uspori 10-20km/h i nastavljas..malo proklize..to nevalja..osteecanj se vide kad udaris auto..eto toliko od mene
 
Član
Ljudi jel vama neka zuta strafta bude preko ekrana kad krene trka?? Skinuo sam preko rapid fajlova pa onda skinuo i sa torenta i opet isto,vjerovatno je nesto do mene...
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Ljudi jel vama neka zuta strafta bude preko ekrana kad krene trka?? Skinuo sam preko rapid fajlova pa onda skinuo i sa torenta i opet isto,vjerovatno je nesto do mene...

to je tako fabricki...al samo kod tebe:lol:
do igre je nesto,probaj cackat oko podesenja grafike;)
 
Član
edoze je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
Ljudi jel vama neka zuta strafta bude preko ekrana kad krene trka?? Skinuo sam preko rapid fajlova pa onda skinuo i sa torenta i opet isto,vjerovatno je nesto do mene...

to je tako fabricki...al samo kod tebe:lol:
do igre je nesto,probaj cackat oko podesenja grafike;)

ma je*o sam joj sad znanje,obrisao sam govna:lol: nece,sve sam ispodesavao al i dalje sranje:D
 
Član
vladica85 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
Ljudi jel vama neka zuta strafta bude preko ekrana kad krene trka?? Skinuo sam preko rapid fajlova pa onda skinuo i sa torenta i opet isto,vjerovatno je nesto do mene...

to je tako fabricki...al samo kod tebe:lol:
do igre je nesto,probaj cackat oko podesenja grafike;)

ma je*o sam joj sad znanje,obrisao sam govna:lol: nece,sve sam ispodesavao al i dalje sranje:D

utjeraj joj salgiju:D,ma glupa igra nema sta:icon_biggrin:
 
Član
PITANJE ZA OVE STO GANJAJU OVE IGRICE VISE
ja sam skinuo colin mcrae rally 4 i sada kad pokrenem pokaze mi samo da moram snimiti na dvd i onda instalirati...znaci kako uradim da ne moram to snimati na dvd ????
a ovo cu sada da skinem;)
 
AnDel je napisao(la):
PITANJE ZA OVE STO GANJAJU OVE IGRICE VISE
ja sam skinuo colin mcrae rally 4 i sada kad pokrenem pokaze mi samo da moram snimiti na dvd i onda instalirati...znaci kako uradim da ne moram to snimati na dvd ????
a ovo cu sada da skinem;)

ja koliko se razumijem skines i instaliras deamon tools neku free verziju obicnu i uradis mount image fajla koje hoces igrice i to je to ;)
 
Top