Volkswagen GTI 337 limited Edition

Volkswagen GTI 337 limited Edition

Član
pogledajte ovo raja kako amerikanac cuva golf 4 ima samo 6 k milja na njemu :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Mlr4ndL6DUk[/video]

IMG_0698.jpg

IMG_0694.jpg

IMG_0692.jpg

IMG_0690.jpg
 
Ima kod nas isto 1 ovakav ak se nevaram, lik ga prodaje na Piku oko 20.000, auto je bolest sudeci po slikama :D
 
Član
meni je ovo "neshvatljivo" sa ovakvim kilometrazama.... pa da uzmes auto samo za cejf nekad, opet bi se nabilo vise km... al bolest, garant ga fino uglanca zastiti, te pokrije dekicom u garazi :D
 
Član
Oj pa jel ovo moguce da je ovako ocuvana cetvorka :cool::cool:

Pa on izgleda samo isao s njom do pekare po hljeb koliko je presla i kako je ocuvana :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Sanky_GTI je napisao(la):
Ima kod nas isto 1 ovakav ak se nevaram, lik ga prodaje na Piku oko 20.000, auto je bolest sudeci po slikama :D

vidio sam taj link za to auto ja mislim da puno trazi za njega vamo tako auto mozes kuptiti za $8000 ;) ali ima i previse milja 72k nije malo
 
Član
vidi se na ovom autu da je skoro pa nov, po sjedistima i svemu...izgleda da nije ni sjedano u njega...a i ovaj kod nas je drama :)
 
koji paradoks kupio ovakav dobar auto da bi ga kasnije samo gledao i mazio a ono sto najvise zabave daje je zapostavio

svaka mu cast kad je se mogao suzdrzat da ga tako malo vozi i kako je ocuvan :cool: nek ga nastavi cuvat i dalje mozda ga kupe VW za 10 godina :D trebat ce im mozda za muzeja :cool:
 
Član
Sve je to lijepo,bajno ali cemu :icon_question: tko je kome gazda ovdje?sutra mozes krepat ba :D auta su napravljena da se vozaju :123: ne treba pretjerivati ni u cemu ;)
 
Top