Volkswagen Golf VII već krajem sledeće godine?

Volkswagen Golf VII već krajem sledeće godine?

Član
vladica85 je napisao(la):
todorovic je napisao(la):
Dobro je ovo sve, super izgleda kao i svaki do sada, ali zar sve 2 godine novi model, strasno...

Od 2008 se proizvodi sestica a sedmica fakticki pocetkom 2013 krece sa prozivodnjom,sobzirom da je sestica bila malo jaci redizajn petice ovo uopste nije bio kratak period niti je ovo nelogican potez jer konkurencija se stalno pojacava(nova astra,novi focus itd).

Slažem se, samo bih rekao da je i ovo klasičan redizajn šestice, ništa novo ja ovde ne vidim. Dok se recimo astra potpuno promenila i otvorila, golf je i dalje zatvoren, ma nikakva mi je ova sedmica. Od petice ništa bolje nisu napravili, petica je bila pojam lepote kad je izašla !
 
zAaKy je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ljepsi je vala od VI 100x...mada mi je i Golf V ljepsi od VI

Golf 3 najljepši golf koji je ikada izišao, ovo ostalo sve za od pod otrest. 5 mi je jlepša i od 6 i 7

sta da kazem samo jos da ovaj GTI 8v nije ubio duh GTI a i vr6 je napravio zbrku mogao je ABF biti i jaci al nisu ga takog napravili da nebi sebe ukopali zbog VR6ice

golf 4 definitvno po mom najlosiji
 
Član
Sad ce nasi drotovi pozurit da sjebu ove sestice sto su dobili, da sto prije dobiju sedmice :lol:
 
Član
Meni lično omiljeni golf je petica, jer je još uvek atraktivna kao i prvog dana, a šestica mi se ne sviđa ni malo, čak ni ova sedmica. A što se auta tiče definitivno je najgori(čitaj najlošije se pokazao) golf mk3, što ne znači da je loš, ali su drugi bolji...
 
Član
dellas je napisao(la):
Meni lično omiljeni golf je petica, jer je još uvek atraktivna kao i prvog dana, a šestica mi se ne sviđa ni malo, čak ni ova sedmica. A što se auta tiče definitivno je najgori(čitaj najlošije se pokazao) golf mk3, što ne znači da je loš, ali su drugi bolji...

Hahahha, nisam ja rekao da je najbolji, nego najljepši
 
Član
zAaKy je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Meni lično omiljeni golf je petica, jer je još uvek atraktivna kao i prvog dana, a šestica mi se ne sviđa ni malo, čak ni ova sedmica. A što se auta tiče definitivno je najgori(čitaj najlošije se pokazao) golf mk3, što ne znači da je loš, ali su drugi bolji...

Hahahha, nisam ja rekao da je najbolji, nego najljepši

E to je već stvar ukusa naravno;) Meni je petica najlepša ubedljivo, nekome je i mk 2 :D Stvar ukusa...
 
Član
ado_d je napisao(la):
Sad ce nasi drotovi pozurit da sjebu ove sestice sto su dobili, da sto prije dobiju sedmice :lol:

ma jes vidio kako su se propederisali one rotacije ko iz kinder jajeta nest malo a gole im unutra nikakve muzike al ebli mater opet klimu imaju automatsku :icon_sad: al ev nezz sta cekaju jos ih koliko ja znam nisu preuzeli :lol:
 
Član
Ništa posebno ali nije ni loše po meni je ljepši i od petice i od šestice...sad sve zavisi kako će sve to izgledati kad krene u proizvodnju i da li su ovo uopšte stvarne slike ili plod nečije mašte...E sad ta priča liči na ovo ili na ono pa na šta će golf ličiti nego na prethodnog golfa...ništa čudno ni za druge proizvođače (punto, focus, 307 - 308 i sl.) Kad bi pravili radikalne promjene onda bi mu mogli i ime promjeniti a to vjervotano neće uraditi jer nisu ludi da unište svoj najprodavaniji model...e sad učestaost izbacivanja modela sigurno nije nešto što oni žele da bi iznervirali vw hejtere nego nešto što tržišna konkurencija diktira...
 
Član
c0d14c je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Sad ce nasi drotovi pozurit da sjebu ove sestice sto su dobili, da sto prije dobiju sedmice :lol:

ma jes vidio kako su se propederisali one rotacije ko iz kinder jajeta nest malo a gole im unutra nikakve muzike al ebli mater opet klimu imaju automatsku :icon_sad: al ev nezz sta cekaju jos ih koliko ja znam nisu preuzeli :lol:

Nisam vala bas zagledao sta sve imaju ali bas dugo stoje. Sto ih ne preuzimaju ne znam...
 
Član
.nOKe je napisao(la):
nije vise ni gti, kao sto je nekad bio... :(

nije brate, bolji je nego ikad, golf VI GTI je po meni savršen, petica je odlična, najbolji GTI do sad, ali uvjerio sam se da je šestica još bolja vjeruj mi, strašan auto ;)
a što se tiče sedmice, ma jbg znate da ove slike uvijek ovako izađu par godina prije, dok se to još sve dogovori i još malo izmijeni, biće on spreman negdje 2013e
 
Top