Volkswagen Golf VII već krajem sledeće godine?

Volkswagen Golf VII već krajem sledeće godine?

Član
vw%20golf%207%2011.jpg


Kako prenosi AutomobilWoche, Volksvagen Golf MkVII trebalo bi da se zvanično pojavi krajem 2012. godine (u salonima će se naći u novembru naredne godine).

Volkswagen je potvrdio predstavljanje sedme generacije Golfa, a kao i Audi A3, razvijaće se na novoj modularnoj platformi pod nazivom MQB, od koje VW dosta očekuje u budućnosti. S ciljem da postane najveći svetski proizvođač automobila, Volkswagen planira proizvodnju 3 miliona vozila na ovoj platformi.

vw%20golf%207%201.jpg


Audi A3 će se nešto ranije pojaviti, početkom leta 2012. godine, dok će Golf VII biti na tržištu krajem naredne ili, najkasnije, početkom 2013. godine.

Nemački specijalizovani magazin citirao je izvor blizak Martinu Vinterkornu, izvršnom direktoru VW-a navodeći da, za razliku od šeste generacije, Golf VII očekuju radikalne promene. Golf VI je bio samo estetski unapređeni Golf V, dok će "sedmica" biti nešto sasvim novo.
 
Član
jebo mater dobar,nije sto je VW al mi se fkt svidja,kako koji model golfa sve nekako ljepsi:icon_smile:
 
Član
todorovic je napisao(la):
Dobro je ovo sve, super izgleda kao i svaki do sada, ali zar sve 2 godine novi model, strasno...

dzaba sve,da izadje jos 5 serija,opet ce golf II bit 5000km:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
ovo je zalosno,al et,morao sam stavit ove smijesne smajlije:icon_biggrin:
 
Član
todorovic je napisao(la):
Dobro je ovo sve, super izgleda kao i svaki do sada, ali zar sve 2 godine novi model, strasno...

Od 2008 se proizvodi sestica a sedmica fakticki pocetkom 2013 krece sa prozivodnjom,sobzirom da je sestica bila malo jaci redizajn petice ovo uopste nije bio kratak period niti je ovo nelogican potez jer konkurencija se stalno pojacava(nova astra,novi focus itd).
 
Član
Moram ja biti kontraš da si pita,hahaha. Fkt meni se nimalo ne sviđa, al svako ima svoj ukus, tako da. Svaki liči na prethodnog, malo koji detalj izmjenjen, al uglavnom velike sličnosti
 
ja nedavno gledao ovaj render i htio ga stavit reko ajd necu zna se ko je obavjestajna sluba na forumu :icon_biggrin:

ako bude definitvno ovaj sila je :cool:

zamjerka natpis golf ispod vw znaka

ostalo beton :icon_biggrin:
 
Član
Meni se ne sviđa prednji kraj, ali zadnji zato. Baš me zanima kakva će biti ta famozna nova platforma. :cool:
 
Top