Volkswagen Golf Vii Na Salonu U Parizu

Volkswagen Golf Vii Na Salonu U Parizu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jes malo sutra isto :) kad kreneš da ubacuješ ništa se ne podudara, te novi protokol za ovo te za ono...što bi rekli u pozadini dosta toga se mijenja...

Golf svojim izlaskom samo našteti drugim markama u svojoj klasi a nikad golfu ispod i to monogima smeta :)
 
joj inzinjera majko moja, mozete vi blatit kolko hocete vase se nigdje ne pita :icon_mad::icon_mad:
sta ste navalili na Golfa:icon_question::icon_question:
ima milion auta koja qurcu ne lice a vi navalili na Golfa, meni se ne svidja ni jedan novi Peugeot ni Renault pa gledam svoja posla i ne blatim tudje
 
Od svih proizvodjaca, samo Dacia i ona kineska smeca nisu ljepsa od aktuelnog redizajna 5tice, tj. Golfa 6 :lol:
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bosnjak pametniji od Nijemca,zato bi ja sad iz ovih stopa i u ovoj odjeci otisao zivjeti u Njemacku
Kod nas je samo bitno da si drugaciji od ostalih i da se izdvajas od mase,a jesi li u pravu i da li to tebi dobro stoji,to je sasvim nebitno,zato nam i jest ovako dobro,sto niti jednu stvar ne sagledamo u 3D-u :D

Ljudi kad vide ovaj znak VW,misle da je to neki golf,a Bosnjo se pita do kad ce se vise proizvodit :icon_question: ja bi volio da se ovdje javi jedan ekonomista,strucnjak za marketing pa objasni ljudima neke stvari...da se mi pitamo ni Coca-Cola se ne bi proizvodila,a milioni se dizu na istoj...
 
Član
sve je to uredu golf 5,6,7,8,9 i to,,,ali za dvicinu dizelcinu i dalje se daje po 4 ili 5 hiljada km to me nesto iritira
 
Član
Kakav bio da bio prodaje se ko halva i dok god bude tako politika firme se nece puno mijenjati a ni dizajn jer samo je bitna prodaja gradjena na slavi iz proslosti pa makar licio na auto Freda kamenka nema veze ako se to kupuje.Evo ja cu opet spomenuti naoruzanje al ebga to jako dobro poznajem :icon_biggrin: .Popularni AK 47 Kalasnjikov se pokazao kao odlicna puska i nije se mijenjao od 1947 kad je proizveden do dana danasnjeg kad se jos proizvodi a zasto.Naime to je jedan od najprodavanijih(mozda i najprodavaniji) model nekog proizvoda u povijesti uopce prodan u vjerovali ili ne nevjerovatnih preko 100 milijardi komada a njegov konstruktor Mihail Kalasnjikov i danas ziv je naravno multimilijunas.Danas postoje jos bolje,laganije,modernije i lijepse puske ali se Kalas jos uvijek prodaje bolje :icon_smile: i dok je tako jos nece otici u muzej.
 
Nek nam isto taj strucnjak za marketing objasni "jeftino" odrzavanje, kao i kvalitet, kojeg nesto i ne vidim na vrhu ADAC-ovim testovima ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Nek nam isto taj strucnjak za marketing objasni "jeftino" odrzavanje, kao i kvalitet, kojeg nesto i ne vidim na vrhu ADAC-ovim testovima ;)
Tocno,ali on se usprkos tome i dalje iz modela u model prodaje odlicno i dok je tako on nema veliku potrebu nesto objasnjavati. ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Od svih proizvodjaca, samo Dacia i ona kineska smeca nisu ljepsa od aktuelnog redizajna 5tice, tj. Golfa 6 :lol:

Nek su fordovi lijepi :lol:

Golf najprodavanije auto u klasi, to sve govori :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top