Volkswagen Golf MK2

Volkswagen Golf MK2

Član
ehacker je napisao(la):
rora stavljena sutra cu staviti slike unutrasnjosti recaro kozna sjedista koju planiram radit sad preko zime tj citav interijer u crvenu kozu presvlacit pa polako pripremati sve za g60 ili ponovo vratit vr6 al u svemu me stari koci,jer je izbacio vr6 motor covjek previse brineeee hahha
Zamisli preko noci vratis VRa umjesto sadasnjeg 1,6 d i nekazes nista starom,covjek ujutro krene na posao i pogine negdje :lol:
 
Legend
nabavi i plasticne rubve po blatobranima bar obicne ako trenutno nisi u mogucnosti da uzmes od gti ;)
 
Član
GTI FAN auto nije od starog nego mojeee stari nema niss s mojim autom
Stefaneee rubovi su stavljeniii davnoo, nalazio sam gti-bodykit al ne u tako savrsenom stanjuu tako da to jos uvjek trazim
 
Član
Dobar golf druze,de mi reci od cega ti je ovaj donji dio na prednjem braniku nije original od golfa?
I pase li on na mog passata sta mislis?
 
Član
podspojler ili lip je od dvice msm da nepase jer nisam dosad vidio da je ko stavljao na passata 3b
 
Član
fin golfa, pravo ga sredjujes... de mi reci samo kako sredis onu crvenu liniju na maskii... jeli ofarbas ilii.. pozz:icon_smile:
 
Član
meni je bolje bilo sa crvenom linijom al otom potom unutrasnjost sjedista su odlicna samo i ovo donje radi kozom i tapacirunge kozom crnom da to bude bas uklopljeno kako treba ovako mi izgleda malo sareno...znaci prednji dio manju ralicu kupi ova puno strsi i crvenu liniju vrati ljepse je puno bar meni i mozda smoked farove....:icon_smile::icon_smile:;)
 
jesam li te mogao vidjeti prije par dana u sarajevu , bas mi je bila upecatljiva ova bijela linija ?

inace fin golfers :icon_smile:
 
Član
sofa na ovoj maski necu raditi crvenu liniju u planu imam masku s duplim farovima pa na njoj cu odraditi crvenu ukoliko nebude vec fabricki a za unutrasnjost imam u planu i ovi tapacirunzi su skoro stavljeni jer su moji stari otisli bili su kao i zadnja klupa

Duke_Of_Harlem prije par dana ne,mozda prije mjesec dana si me mogao vidjeti u sarajevu
 
Član
new update


Uploaded with ImageShack.us

nasao bodykit pragovi u dobrom stanju kao i rubove nazalost bez lajsnih,mozda i na njih naletim u skorije vrijeme ........:icon_smile::icon_smile:
 
Član
kako naletite brzo na ove rubove il ja ne trazim dobro..izgledaju dobro na slikama bez ostecenja nek je sretno dalje u radovima i u pronalasku lajsni...odlicna duja...;)
 
Član
E odkad ja drug tražim pragove al teško bgm...stavi ih sa širokim dok ne nađeš one tanke...pozzzz:cool:
 
Top