Volkswagen Golf IV 1.9 TDI

Volkswagen Golf IV 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a jbga šta ima veze ako momak voza od starog auto, i ja sam vozio od starog audia a6 i passata b6 dok nisam dobio golfa 4 za zaslugu polozenog vozackog sve od prve,kojeg sam sprašio i onda uzeo golfa 3 koji je otišo za vectru hahahah.
 
Član
Dragi forumasi, ako niste znali, mali je osnivac kluba "VW CLUB Zenica".
Novi auto je legao, sad valja malom tesko raditi da bi zaradio za registraciju...
Pogledajte prilog 57359
Pogledajte prilog 57362
Pogledajte prilog 57364
Imaju i svoju web stranicu, sa nepostojecom domenom...
Pogledajte prilog 57360
Klub ima dosta clanova, izgleda da je cijeli razred u klubu
Pogledajte prilog 57361
Vec su bili organizovani i medjunarodni skupovi, znaci malac je zajebao i Worthersee
Pogledajte prilog 57363
Slag na kraju, naljepnice kluba i clanske iskaznice... Ozbiljnost na nivou !
Pogledajte prilog 57365
Pogledajte prilog 57367

Jest,jesam osnivač kluba,a što se članova tiče to su sve moji prijatelji koji imaju i voze VW,a jedino član Sead Carsimanovic nema VW,nego ima RENAULT,ali ja sam ga stavio kao člana VW Cluba Zenica

Lp
 
Član
559053_356911574425576_285440514_n.jpg
 
Legend
Drago mi je da ste se dobro ismijali, "malo" skrenuli sa teme i tako to..
@anes druze, prvo jedno 2-3 godine malo online edukacije, citaj forum nemoj puno pisati ne znas ti jos oko auta slabo, prati citaj uci (i ja sam tako, i vecina nas ovdje se tako educirala). Kad naucis neke osnove onda lagano ucestvuj u konverzacijama , raspravama, temama i sl.. Ugl mani se spamanja, otvaranja bespotrebnih tema i tako..
Ako imas dodatnih pitanja, javi mi se na PP, takodjer i ostali clanovi koji smatraju da imaju nesto dodati ovdje nek mi se jave na PP!
Hvala,
Lp !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top