* Volkswagen Golf I * Xennon

* Volkswagen Golf I * Xennon

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: * Volkswagen  Golf I * Xennon

sta ce mu DVD...samo da mu paznju ometa...ionako je brz tako da se DVD nebi ni primijetio:)
Koliko vidim nije zatamnio stakla...svaka mu cast...
 
Član
RE: * Volkswagen  Golf I * Xennon

Fino je bez folija,da je moje auto ostavio bi bez folija ili bi samo malo tonirao sminke radi
 
Legend
RE: * Volkswagen  Golf I * Xennon

Ima org stakla od keca u boji i ima stakla sa folijama, kad nesto radi stavi ta stakla da se nevidi. Ima dva dva u naprjed i jedan nazad monitora, i neki heben kasetofon, nezvanicno drzi ovaj golf rekod u DB u mostaru je izbacio bruku, i pogasio svu mjernu opremu, ali nesto mu nisu htjeli proynat jer cim je izbacio ugasi se sve kod grizelja... itd itd...
 
Legend
RE: * Volkswagen  Golf I * Xennon

Evo malo klipova

http://youtube.com/watch?v=vG7HwkjhL18

http://youtube.com/watch?v=vVbyzHiKDL8

Esin VW GOLF 1, 2-go mjesto na dB Dragu u Tuzli, ponisten drzavni rekord na MoStreetrace 153,7 dB

bice jos...
 
Legend
RE: * Volkswagen  Golf I * Xennon

http://youtube.com/watch?v=bKsElbPGK2g

ZNACI EXTRA KLIP !!!!
 
RE: * Volkswagen  Golf I * Xennon

mojne ti nas na hinjaka zavlacit...daj slike...gledao sam klipove par puta:)
 
Legend
RE: * Volkswagen  Golf I * Xennon

Hehehee, chuuj ga :)
Pa rekao sam u par dana dok mmomak sredi fotke ce biti. Nije to nikakav frks :) nego i njemu je guzva radi po cijeli dan, a onda ko god nesto sredzuje kola, tunira ide njemu, tako da nezna kud udara. Jbga lik ima smisla i za dizajn, i za boju, i exterijer, i enterijer. Sve zivo..

Samo jedna scena zamisli :)
Farovi xenon od novog BMW 3 - koliko kostaju :)
I tako stoje kod njega u garazi, u radioni, kad dodje lik, valjda slupo bmw-a i trebaju mu takvi, daje mislim oko 1000 KM za farove, jer stranac je, a nemoze da nabavi tako bryo, treba mu, i navalio de mi prodaj, de mi prodaj :), a on je to poslije upakovo u keca, ovi xenoni sto imaju na slikama. I ugl, da bi odbio lika uze cekic i krhhh po farovima razbije obadva :) je njemu nije trebalo to, a nije htio prodat ih ni po koje pare, jer vidilismo kako izgleda xenon opako na kecu :)....
 
RE: * Volkswagen  Golf I * Xennon

svaka njemu cast...ali sto je brz to je smijesno...svega ti Daki koliko je proletio na onom snimku...kada je dolazio iz daljine i samo profurao...svaka mu cast...ali kako sve to stize od posla
 
Legend
RE: * Volkswagen  Golf I * Xennon

Mahhh, nebi mi vjerovao, radi po cijelu noc, ima jos jednu garazu privatnu kuci svojoj, opremljenu, i pici poslije posla, poslije izlaska, kad god moze. Skoro sam bio odvalio ja plastiku zasttnu na kolima, i odem do njega, kad u toj garazi jos jedan kec, rastavljen sav, i sprijeda skrsen do boga, nema nista od njega, a on u kanalu kucka nesto radi... poslije ga izvlacili stimali sta su radili, a prednji dio osjecen koplet, ponovo stavljen drugi. A u ovog zelenog keca je ulozeno para drama. Znaci sve na njemu je novo, svaki saraf, orginalnoo porucen iz njemacke. Farbo se 6 mjeseci.
Komplet skoljka, unutra sa vana sve. Koza, muzika kablovi, unuta ima na klipu neznam sil vidio kako su uradjeni tapacirunzi, i oni zvucnici :)...

Neznam koliko je proletio, neku noc je bio na okupljanu, i sad ide jos bolje nego sto je na klipu. Ali inace imaju dvije price koji ce motor ici u njega.

1- solucija to je nesto slabiji motor rijec je o VR6
2- solucija nesto jaci TDI
Uglavnom sve se cekalo da se tabla nova nabavi, prvobitno je trebala tabla od golfa 4, ali je ipak ljepse upasovaa od pola, dalje ce mo viditi.

:) :) vjeruj da i ja jedva cekam da vidim dalje desavanja.
 
Legend
RE: * Volkswagen  Golf I * Xennon

Ah da mada nije rjec o ovom golfu, ali pored one turbine :) koja treba da dodje u dan dva.... Pronadjene su i dizne 1500 eura :) good for 300 HP :)

Nesmijem nista dalje spominjat...
 
Administrator
RE: * Volkswagen  Golf I * Xennon

nema dalje vidi se da je zvijer i ovo mi se svidja kad neko radi za sebe i ne stedi..

ps. evo jos jedan kec se radi motor 1.8 16v ocekivana snaga oko 200ps provjerit ce se  nevazno a farovo bixenoni iz audia 8...bit ce slike radi se skoljka
 
Legend
RE: * Volkswagen  Golf I * Xennon

Jedva cekam da vidim :) joooj mocno zvuci skrooooooz.
P.S sinoc sam vidio nissana isti kao tvoj u TZ, znam da nisi ti, ovaj imoa obicne felge, ali boja ista :) laganini cikica neki se vozika.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top