Volkswagen Golf GTI Street

Volkswagen Golf GTI Street

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
duleprof je napisao(la):
bravof je napisao(la):
antituning...:lol:
Svasta:icon_question:, ako je ovo antituning kako to nazvati sto ti imas na avataru?


sory moja greska nije antitiuning nego vw smece..:D

a sto se tice avatara spustis glavu i pogledas u svoj avatar i vidjeces i gori..:lol::lol::lol:
 
Član
bravof je napisao(la):
duleprof je napisao(la):
bravof je napisao(la):
antituning...:lol:
Svasta:icon_question:, ako je ovo antituning kako to nazvati sto ti imas na avataru?


sory moja greska nije antitiuning nego vw smece..:D

a sto se tice avatara spustis glavu i pogledas u svoj avatar i vidjeces i gori..:lol::lol::lol:

O okusima se ne raspravlja ako nevoliš VW, tvoja stvar, al omalovažavaš bez potrebe najmoćniji Koncern na svijetu.... A kad vidiš njihove top modele na cesti, možeš samo da se skloniš u stranu...
 
Član
bravof je napisao(la):
duleprof je napisao(la):
bravof je napisao(la):
antituning...:lol:
Svasta:icon_question:, ako je ovo antituning kako to nazvati sto ti imas na avataru?


sory moja greska nije antitiuning nego vw smece..:D

a sto se tice avatara spustis glavu i pogledas u svoj avatar i vidjeces i gori..:lol::lol::lol:
Opet svasta:icon_question:, skloni se ti sa sunca prigrijalo je ovih dana
 
Početnik
duleprof je napisao(la):
bravof je napisao(la):
duleprof je napisao(la):
bravof je napisao(la):
antituning...:lol:
Svasta:icon_question:, ako je ovo antituning kako to nazvati sto ti imas na avataru?


sory moja greska nije antitiuning nego vw smece..:D

a sto se tice avatara spustis glavu i pogledas u svoj avatar i vidjeces i gori..:lol::lol::lol:
Opet svasta:icon_question:, skloni se ti sa sunca prigrijalo je ovih dana

vidim dok iznosis besmislene komentare...:icon_rolleyes:

:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
jes jest pravi antituning,drama auto,juche ga gledao i haos je
P5212499.JPG

P5212500.JPG

P5212501.JPG

P5212502.JPG

P5212503.JPG

gepek los skroz,xbox a ispod poklopca se krija samsung 260hd 26"
P5212504.JPG
 
Vala nije antituning,ali isto tako ne mogu vjerovat da je ovo fabrika izbacila,kakvi su ba ovo bijelo-crveni (sareni) "detalji" po armaturi,viper stripes,hhmm,ne svidja mi se nikako.Koliko mi je Edition 30 kulturan toliko mi je ovaj nekulturan.:)
 
lov2xlr8 je napisao(la):
pa ovo nije nasljednik edition 30 u svakom slucaju :)
bar ja tak mislim

Pa nisam ja ni rekao da je nasljednik,samo kazem sta mi je primjer sa ukusom sredjenog auta i primjer onog drugog. a pricamo o fabrickim preradama,dakle da ga je neki Huso sredio ja bi rekao "svaka cast jaro",a ovako posto je fabricka prerada onda moraju napraviti tako da odgovara svacijem ukusu.
 
Član
ma extra...da razbiju farove,stopke,sva stakla..da poderu ovu kozu i da izvade xbox...ja bi ga opet rado Uzeo :icon_smile:
:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top