Volkswagen Golf C-Rabbit

Volkswagen Golf C-Rabbit

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
IMG_5652%20copy.jpg

IMG_5705%20copy.jpg

IMG_5722%20copy.jpg

IMG_5752%20copy.jpg

IMG_5683%20copy.jpg
 
Administrator
gledao sam ovog golfa i pravo mi se svidja originalno stanje s malim dodatcima to volim
 
Administrator
kod mene je ovaj drug ndavno uzeo s-paketa zeleni ubacen motor 16v KR sportske bregaste,sporska lamela, dva webwr karburatora 45 sve to za 500km e to ce biti projekat za proljece vec je rastavljen sve se radi
 
Putovanja.ba
Administrator
Sminka, bit ce to ludnica, ja Mini-ja gledam ovih dana,bio jedan al se prodo, danas sa cengom bio na kafi i gledali onog plavog kod Druge gimnazije, neda ga lik koliko znam. Al pitat cu ga da mi proda.
 
imam ja u nekom njemackom casopisu njegovu recenziju,sve sta je lik na njemu radio
SPECIFIKACIJE:
-1983g GTI Typ17
-1781cm3,135HP
-195/45 R15
 
Član
Joj ovaki golfovi su vrhhh !
A fele zao mi je al sam ja zapikao onog minija kod druge gim.predobar je hehe
 
Član
da se upisem i ja .
Extra golfac , ali bas je dobar...

Fele bolan :) onaj mini se ubio za tebe, ali sto je taj mini kult, gledamo fele i ja jednog, unutra ima "starinski aux". Moja nova octavia tek sada ima aux.
Ovaj ima pojacalo nekakvo Mini pise na njemu orginalno na sta se valjda mogu prikljuciti uredjaji , i ima potenciometar za pojacavanje i smanjivanje.
Mini je haos da hoces fele naci jednog da koke barimo na minija :) jebo nova auta kad joj kazes idemo na bjelasnicu sa minijem ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top