Volkswagen festival 26.10.2014

Volkswagen festival 26.10.2014

Član
Heheh bilo je super za prvi put je bilo vise od super :) u glavnom bitno je da su svi zadovoljni i da je proslo sve u najboljem redu
 
Član
boljeg eventa u BiH nije bilo zadnjih par godina, svaka cast organizatorima i raji ;)
ciji je T3 Bluestar, bas mi je zapao za oko :cool:
 
Član
Hvala druze ;) a to je od jednog lika iz Kalesije inace mocna porodica to jesr dobro stojeca :) rade sa auto dijelovima....Pa mozda si cuo on je bio doso I parkiro se na parking vani.I kad su ga trazili na mikrofonu on se sjebo :) on konto neko ga udario ili je nekoga zatvorio :) nije ni slutio da ga zovemo da parkira vozilo unutra :) dosta je raje kontalo to je samo za vw to jest samo za golfa fest :/ al napisano je lijepo I grupacija ne samo vw to jest golf :/ ali sve u svemu extra je bilo bas smo se svi pozitivno iznenadili :)
 
Kombi T3 je extra, ubacen mu je 1.9 TDI motor 66kw, prico sam davno sa likom dok je bilo okupljanja na Ciljugama
 
Legend
Par slika i od mene..
f7d3731b7cf84d1226bdee224a7d2d45.jpg

d3ca68ed715858dbfd52b06c77725867.jpg

c0ba122a31c469b6ded8d959ea7363c5.jpg

aa285c4864b7502cae6e9e4c6896a328.jpg

ebef0cf3ada48370d888e083938beb93.jpg


Sve u svemu lijepo druzenje... Buduci da je prvi put necu pricati o zamjerkama vjerujem da ce se to unaprijedjivati duga je godina..
 
Član
Pa dobro toga ima I bit ce uvijek nema eventa da nema za nekog neki zamjerki :) uvijek se nadje dlaka u jajetu ;)
 
Legend
Pa dobro toga ima I bit ce uvijek nema eventa da nema za nekog neki zamjerki :) uvijek se nadje dlaka u jajetu ;)
Pogresno si me razumio.. ne trazim dlaku u jajetu, daleko od toga..
Nemam pravo da komentarisem javno o tome sta mi se nije svidjelo iz razloga sto znam koliko truda volje zivaca vremena i finansija treba da se ovako nesto organizuje.. Moj savjet je svakako da ne bude sablonski vec da se svake godine mjenja i unaprijedjuje i samo na taj nacin se moze napraviti nesto BAS KVALITETNO.. wagena na cestama ima i bit ce ih, bitno je privuci ljude..
Ne vezat se ni za sponzore ni za lokaciju vec pokusati okupit tim ljudi koji ce napraviti nesto da se prica o tome i sire od BIH..

Sama cinjenica da je ovo organizovano uspjesno je veliki uspjeh , ako se pogleda kakvo je stanje generalno..

pozdrav !
 
Član
Pogresno si me razumio.. ne trazim dlaku u jajetu, daleko od toga..
Nemam pravo da komentarisem javno o tome sta mi se nije svidjelo iz razloga sto znam koliko truda volje zivaca vremena i finansija treba da se ovako nesto organizuje.. Moj savjet je svakako da ne bude sablonski vec da se svake godine mjenja i unaprijedjuje i samo na taj nacin se moze napraviti nesto BAS KVALITETNO.. wagena na cestama ima i bit ce ih, bitno je privuci ljude..
Ne vezat se ni za sponzore ni za lokaciju vec pokusati okupit tim ljudi koji ce napraviti nesto da se prica o tome i sire od BIH..

Sama cinjenica da je ovo organizovano uspjesno je veliki uspjeh , ako se pogleda kakvo je stanje generalno..

pozdrav !
Heheheh oky hvala na lijepom govor I podrsci ;) za prvi put bilo je extra.... A to da se radi bez sponzora brate tesko vjeruj :/ nemoze jbg.valja to sve izmoc financiski. Mi smo ove godi bas bas odradili veliki dio posla sto se tice auto sporta.... od 402m do vw festa... vw fest smo sve sami iz finansirali od prostora do pehara.... imali smo cak projedloga da naplacujemo ulaz makar 2 ili 5 km kao da opravdamo troskove nasto nismo pristali..... Sledecu godinu vec imamo u planu da radimo na PANONSKOM jezeru gdje je jos bolja lokacija al otom po tom ima do toga jos puno ;) ima jos par prijedloga pa cemo da vidimo..... u glavnom nas ceka puno puno posla pocetkom godine gdje u aprili ili maju pocinje prvi 402m na Ciljugama I onda u Augustu drugi S.R 402m I onda VW FEST No.2
 
Legend
Okup na ovaj fazon je po meni najbolje napravit negdje na zelenilu, 2 dana, navece neki party, po mogucnosti jezero (bukvalno da se replicira worthersee)..
To na panonskom bi bila dobra fora definitivno..
Imat ce te bolju podrsku seatovaca, to garantujem :)
 
Top