VOLAN...

VOLAN...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo mi baš palo na pamet da mi je na mom dragom ljubimcu volan lagano počeo pokazivati prve znakove umora... Par malih crtica-pukotina, a dalje svi valjda znamo što slijedi kad to počne pucati kako ružno završi. E sad mene zanima, ima li neko nešto pametno za kazati na tu temu? Može li se to zaustaviti (ako je tako nešto uopće moguće), kako sanirati, možda neka navlaka (ne neka bezvezna i koliko novaca???) ili tražiti drugi volan (ima li smisla stavljat polovnjak)?
Mislim da je najbolje rješenje presvuć volan pa me zanima šta, gdje, koliko...
 
Član
imas u podforumu "enterijer" neko je napisao post o tome kako presvuci volan kozom samo moras to pronaci, star je post... ako ne zelis ti sebi da presvlacis onda odes kod ovih sto se bave tapaciranjem i on ti fino uzme mjere i sasije kozu (ona je po meni najdjelotvornija) oko volana i uvuce ostatke ispod svirene tako da se nista ne vidi a super izgleda, a to da li ce nastavit pucat i kad presvuces to neznam to ti zavisi od materijala od kojeg je napravljen volan, velicine ostecenja koja su vec na njemu itd itd...
pozz ;);)

i da zaboravio sam, mislim da ce te presvlacenje volana sa pravom kozom izac nekih hmm 50 - 70 KM da bude extra ;)
 
Član
evo te teme...

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=2729&highlight=presvlacenje+volana
 
Član
Hvala dečki, tu sam temu vidio još davno i sve je to super samo što to stvarno neću raditi sam. Ima čak kupiti sličnih kožnih navlaka po mjeri za svako auto po netu pa onda sve što trebaš napraviti je zategnuti konac sam, ali bi volio da mi to napravi neko ko se kuži u to. Sve što želim znati koje bi bilo najbolje/najjeftinije rješenje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top