Volan se trese nenormalno

Volan se trese nenormalno

Član
Dakle rijec je o ovome fenomenu....
U prvoj brzini kad dodam malo vise gasa volan se trese nenormalno i kad presaltam u drugu isto tako ali na vecim brzinama ne trese nimalo....ama bas nimalo.
Uglavnom trese na manjim brzinama negdje do 40 kmh ali poslje nikako,gume su balasnirane i NISU STARE!!!!
Ikakvih savjeta prije nego sto ode na centriranje trapa i na dizalicu?
Hvala unaprijed
 
Član
prvi put da cujem da se volan trese kad kreces ... obicno je kad kocis pa diskovi nebalansirani ili na nekoj brzini od guma, felgi i optike ....

jesi li ti siguran da se ne trese sve ... da ti nije lamela korpa pred crkavanje ...
 
Član
leon1p je napisao(la):
prvi put da cujem da se volan trese kad kreces ... obicno je kad kocis pa diskovi nebalansirani ili na nekoj brzini od guma, felgi i optike ....

jesi li ti siguran da se ne trese sve ... da ti nije lamela korpa pred crkavanje ...

I meni je to bio "fenomen" da se volan trese pri krecanju lol,najvise se trese kad idem uz brdo sporije ili brze nebitno ali trese ko ludo,po par centi leta lijevo desno.....Nisam osjetio nikakvo proklizavanje lamele nikako ali sto jest jest stara je dosta ali ne proklizava! Mozda jos kakav savjet imas jer da ga vozim majstoru hmmm,nemam cak ni do benziske da odem da goriva naspem,ovaj mjesec sam svorc totalni :/
 
Član
meni se neki dan treslo sve i mjenjac, volan pomalo i citavo auto, neka opruga u poluosovini pukla, mozda i kod tebe ima ta opruga
 
Član
menso206 je napisao(la):
meni se neki dan treslo sve i mjenjac, volan pomalo i citavo auto, neka opruga u poluosovini pukla, mozda i kod tebe ima ta opruga

Neznam,ali nemam osjecaj da se trese cijelo auto kad ga vozim,samo volan,evo bas sad sam izasao vani i naslonio se na prednju gumu i dobro ga zaljuljo i na predjelu sredine auta cuje se neka dobra skripa,ma necu se zajebavat vozim sutra mehanicaru pa neka vidi sta je i kako je,treba mi auto za posla svaki dan jos samo treba da ga zakucam negdje zbog ovog sranja.Hvala na odgovorima
 
Član
ADO MOSTAR je napisao(la):
malo off
vozi uvijek puuunn pa se nece tresti...;);)

Eh da negledam kad ce da mi propadne sjedalo i ja skupa sa njim na pod vozio bih ja puniiiiiim xDDD:lol:
Nek me posluzi do ljeta i ode da dignem kredit i dotram vise napokon dugo ocekivani san!!
Puga 406 coupe 3.0 v6 ;)
 
Član
Msl ako ti trese na manjoj brzini moze biti i do tockova tj, oce tresti kad su krivi i
kako ubrzavas manje se osjeti,al kod tebe je najvjerovatnije na trapu nesto a ti lupa ista...
 
Top