volan golf 1 na golf 2

volan golf 1 na golf 2

Član
E ovako znam da je glupo pitanje,ali me onako interesuje. Imam u planu da radim svoga golfa u retro izdanju,pa mi se volan golfa 1 uklapa pravo u zamisao,da li je moguce postaviti? Moj golf je novija tipa 89 god.
 
Član
Amer13 je napisao(la):
E ovako znam da je glupo pitanje,ali me onako interesuje. Imam u planu da radim svoga golfa u retro izdanju,pa mi se volan golfa 1 uklapa pravo u zamisao,da li je moguce postaviti? Moj golf je novija tipa 89 god.

samo skini piksnu, posto vjerovatno tvoj ima piksnu, ako nema jos bolje, moze se stavit...;)
 
Član
dami2580 je napisao(la):
Amer13 je napisao(la):
E ovako znam da je glupo pitanje,ali me onako interesuje. Imam u planu da radim svoga golfa u retro izdanju,pa mi se volan golfa 1 uklapa pravo u zamisao,da li je moguce postaviti? Moj golf je novija tipa 89 god.

samo skini piksnu, posto vjerovatno tvoj ima piksnu, ako nema jos bolje, moze se stavit...;)

ja mislim da nema piksnu,jer sam vec imao sportski volan,a sad auto cu da radim u nekom retro stilu,pa mi volan sa keca odgovara samo tako,ugl hvala drug ;)

mokeBass je napisao(la):
moze kod mene je od dvojke volan

ma znam drug da moze sa dvojke na keca,nego me interesuje da li moze obrnuto :lol:
 
Član
Pa ako je on bez problema stavio sa dvojke na keca onda vjerovatno da pase i obrnuto.....ja sam recimo stavljao sa dvojke noviji tip volana stavljao na cabria keca i morao staviti onu piksnu dok vec da sam stavljao stariji tip netreba piksna...tako da ti pase uostalom probas i vidis....
 
Član
bmw e30 je napisao(la):
Pa ako je on bez problema stavio sa dvojke na keca onda vjerovatno da pase i obrnuto.....ja sam recimo stavljao sa dvojke noviji tip volana stavljao na cabria keca i morao staviti onu piksnu dok vec da sam stavljao stariji tip netreba piksna...tako da ti pase uostalom probas i vidis....

ma znam to,a planiram kupiti volan ionako nije skup 30 KM max,nego me je interesovalo da li je neko to radio :icon_smile: jer za ovo sto imam u planu volan bi sjeo kao budali samar :lol:
 
Amer13 je napisao(la):
bmw e30 je napisao(la):
Pa ako je on bez problema stavio sa dvojke na keca onda vjerovatno da pase i obrnuto.....ja sam recimo stavljao sa dvojke noviji tip volana stavljao na cabria keca i morao staviti onu piksnu dok vec da sam stavljao stariji tip netreba piksna...tako da ti pase uostalom probas i vidis....

ma znam to,a planiram kupiti volan ionako nije skup 30 KM max,nego me je interesovalo da li je neko to radio :icon_smile: jer za ovo sto imam u planu volan bi sjeo kao budali samar :lol:

Jedne prilike sam radio volan jedan u kozu od dvojke golfa i covjek kaze da ce postaviti na kecu kako neznam ali sigurno imaju neki nastavci ili prstenovi koji se uklapaju.
 
Član
Postoji piksa koja se po potrebi skida ili stavlja.
Staviti je jednostavno ,ali za skidanje ima caka.
 
Član
mika2 je napisao(la):
Postoji piksa koja se po potrebi skida ili stavlja.
Staviti je jednostavno ,ali za skidanje ima caka.

ma drug tema je stara pravo,ja sam u medjuvremenu stavio sportski volan i miram sam ;)

ovdje moze LOCK
 
Top