voda na suvozacevom mjestu

voda na suvozacevom mjestu

Član
imam mali problem poslje kise ili otapanja snijega voda mi ulazi kod suvozacevih nogu u lijevi cosak, ocistio sam kanale provjerio kedere, auto nigdje nije vareno nit je truhlo, vidio sam odakle kaplje iz konzole pored malog hladnjaka, hladnjak je takodjer promjenjen i crijeva nastimana, ako neko zna rijesenje bio bih zahvalan
 
Član
jel ti pusta kraj konzole, ili ti pusta ovamo gdje je motoric ventilacije?!
feryh haj mi objasni kakve su to rupe za odvod vode sto se zacepe a covjeku odozgo voda ulazi?!
 
Član
Provjeri opet imao sam isti problem ;)
pukla plastika duzine cenat dva, neprimjetno al je pustalo vodu do ventilatora kroz filter kabine i spustalo se do nogu suvozaca
tacno i meni je pukla da se jedva vidi pa sve kontam ne moguce je kroz toliku rupicu da pusta al eto zalit cu pa ponovo provjerit hvala puno..
 
Član
jel ti pusta kraj konzole, ili ti pusta ovamo gdje je motoric ventilacije?!
feryh haj mi objasni kakve su to rupe za odvod vode sto se zacepe a covjeku odozgo voda ulazi?!
motoric ventilacije je na desnoj strani, mozda i grijesim, aa meni pusta na lijevoj, i tacno u lijevi suvozacev cosak se nakuplja, znaci kraj konzole
 
Član
provjeri to sto ti je puklo, mada opet kada bi ti tuda ulazila voda bi se slijevala na motor ventialcije pa u desnu stranu kod suvozacevih nogu, postoji mogucnosto da ti je falc koji drzi sofersajbu zahrdjjao-struo pa ti ispod kedera od sajbe ulazi voda, kod golfa je ovo cesta pojava mada se najvose desava da strune u donjem lijevom cosku saje pa pod suvozaceve noge pusta!
 
Član
provjeri to sto ti je puklo, mada opet kada bi ti tuda ulazila voda bi se slijevala na motor ventialcije pa u desnu stranu kod suvozacevih nogu, postoji mogucnosto da ti je falc koji drzi sofersajbu zahrdjjao-struo pa ti ispod kedera od sajbe ulazi voda, kod golfa je ovo cesta pojava mada se najvose desava da strune u donjem lijevom cosku saje pa pod suvozaceve noge pusta!
hmm moze biti postoji li rijesenje za to ili je nesto komplikovano i zajebano
 
Član
skine se sajba zavari novi komad lima, na tom mjestu zastitis i gas!
prvo provjeri za tu kutiju grijanja, nema kuda drugo da ti uvlaci nego tuda ili ovuda ispod sajbe
 
Top