VN Malezije 08.-10.04.2011.

VN Malezije 08.-10.04.2011.

Član
emir_89 je napisao(la):
iskreno, hebe mi se, moto GP, pa cak i WRC su institucije za ovakvu F1 :cool:

Na ovom forumu je stvarno nepotrebno ulaziti u raspravu sa nekim ljudima, a takvih je sve vise na ovom forumu (cast izuzecima). Ograniceni ko balkon, sposobni samo za spam i lupanje kontre. Jedini lijek log out i nikad vise log in. :123:
 
Član
galebu2 je napisao(la):
Pogledajte ovu odbranu pozicije http://www.youtube.com/watch?v=wsluGQsaKbM (od 40 sek gledaj)
Uh na sto me posjeti,ovo je bila borba na brzom Indianapolisu,muda do poda i u Hamiltona i Alonsa.



emir_89 je napisao(la):
iskreno, hebe mi se, moto GP, pa cak i WRC su institucije za ovakvu F1 :cool:
Moto GP mi je dosadan jer imas pretjecanje svake minute.Pretjecanje treba biti nesto tesko i spektakularno kao gol u nogometu.Nesto sto se ceka.Sto se tice kolicine pretjecanja danasnja f1 je ekstra samo sto ubise nekim glupim pravilima.
 
Član
ocito da ne pratis dovoljno moto GP cim tako kazes da je dosadno... nisam ja rekao da u f1 nema preticanja pa da je zato postala dosadna, nego su uveli pravila za svako moguce sranje. sto neko rece, ostalo je jos da ogranice brzinu na odredjenim dijelovima staze i tek onda bi bio cirkus zivi...

PS: to hoces reci da je tebi zanimljivija utakmica koja zavrsi 1:0 nego npr 3-2 ili 4-3?? :D
 

MTR

Član
Najbolje bi bilo da Bernie krepa ko pas , da se uvedu motori sa turbom i vise turba , jebala ih ekologija i da se uvede rucni mjenjac ko prije pa da vidis cija majka vunu prede :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ocito da ne pratis dovoljno moto GP cim tako kazes da je dosadno... nisam ja rekao da u f1 nema preticanja pa da je zato postala dosadna, nego su uveli pravila za svako moguce sranje. sto neko rece, ostalo je jos da ogranice brzinu na odredjenim dijelovima staze i tek onda bi bio cirkus zivi...

PS: to hoces reci da je tebi zanimljivija utakmica koja zavrsi 1:0 nego npr 3-2 ili 4-3?? :D
Zanimljiva mi je utakmica koja zavrsi sa 3-2 ali 18-11 mi je dosadna.Zato mi je rukomet dosadniji od nogometa a kosarka ekstremno dosadna.Mislim da je preticanja dovoljno samo brate ubise pravilima tu se slazemo.



MTR je napisao(la):
Najbolje bi bilo da Bernie krepa ko pas , da se uvedu motori sa turbom i vise turba , jebala ih ekologija i da se uvede rucni mjenjac ko prije pa da vidis cija majka vunu prede :D
Rucni mjenjac bi volio da vrate svakako:cool: a turbo cini mi se planiraju vratiti samo ce zvuk biti slabiji,atmosferci imaju bolji zvuk.Bit ce i puno manje okretaja samim tim vise momenta pa ce i mjenjanje brzina biti rijedje i duze ce ga razvlaciti u istoj brzini kao i 80ih samo sto su tada bili monstruozni turbaci sa preko 1000ks sto sumnjam da ce sada biti.Zalit cemo mi za ovim atmosfercima.


Vernes_AMG je napisao(la):
Ma da hoce uvesti pravilo "vjestacke kise" , jos da tu kisu puste nenajavljeno pa nastala bi ludnica :cool:
Pa bi onda stalno bile afere,evo platio McLaren da puste kisu........itd itd,mislim da bi to bilo tesko uraditi a da se 100 posto zna da je nenajavljeno i neutralno.
 
Član
Nije zanimljivost u preticanju ako do njega dođe vještački zbog pravila ili elektronike...čuj pomično krilo to mi dođe kao neko namještanje...Trebali su jednostavno dojaviti iz boksa da pusti onog iza kad mu priđe da se ne pate praveći tu glupost....F1 je najzanimljivija bila kraj 80-ih, početak 90-ih uvođenjem glupih pravila i elektronskih pomagala su limitirali ulogu vozača i sveli F1 na šahovsku partiju u kojoj dobija taktika ili ko nađe rupu u pravilima kada slaže bolid...Jednu stvar treba zadržati a to je sigurnost a bolide treba ostaviti što sirovije bez ovih gluposti i tada bi bilo preticanja na sportski i prirodan način...Pomično krilo, vještačka kiša i sl. su gluposti i silovanje sporta...Danas svaki levat u dobrom bolidu može uzeti titulu...Nove staze su blago rečeno retardirane i kao da su pravljene da okolo budu lijepe i luksuzne a što se tiče samo sušteine o preticanju možeš maštati...Glupi Berni iz godine u godinu sve više uništava ovaj sport...Od sirovog utrkivanja postalo je takmičenje autića na daljinski :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
darko13 je napisao(la):
Nije zanimljivost u preticanju ako do njega dođe vještački zbog pravila ili elektronike...čuj pomično krilo to mi dođe kao neko namještanje...Trebali su jednostavno dojaviti iz boksa da pusti onog iza kad mu priđe da se ne pate praveći tu glupost....F1 je najzanimljivija bila kraj 80-ih, početak 90-ih uvođenjem glupih pravila i elektronskih pomagala su limitirali ulogu vozača i sveli F1 na šahovsku partiju u kojoj dobija taktika ili ko nađe rupu u pravilima kada slaže bolid...Jednu stvar treba zadržati a to je sigurnost a bolide treba ostaviti što sirovije bez ovih gluposti i tada bi bilo preticanja na sportski i prirodan način...Pomično krilo, vještačka kiša i sl. su gluposti i silovanje sporta...Danas svaki levat u dobrom bolidu može uzeti titulu...Nove staze su blago rečeno retardirane i kao da su pravljene da okolo budu lijepe i luksuzne a što se tiče samo sušteine o preticanju možeš maštati...Glupi Berni iz godine u godinu sve više uništava ovaj sport...Od sirovog utrkivanja postalo je takmičenje autića na daljinski :icon_mad: :icon_mad:
Bernie unistava ovaj sport definitivno.
Potpuno se slazem s tobom.Vratio bih bolide iz 80ih ili jos brutalnije V10 s pocetka 2000 ih koji su najbrzi bolidi ikad ali bez ikakvih elektronickih sranja u njima i rucni mjenjac :icon_biggrin: .Ako sada uvedu turbake to ce biti cetvrtaci jako loseg zvuka.Staze ,obavezno bih vratio Imolu itd i uglavnom Evropske staze a pravila puno fleksibilnija i jednostavnija.
 
Top