VN Italije

VN Italije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mtopic je napisao(la):
Kod svih je setup bio pretezno za suho vrijeme, posto prognoze govore da ce mozda biti suha trka sutra, sa mogucnoscu kise, pa zato auta nisu izgledala brzo danas, ali ih je i kostalo u kvalifikacijama, jer je prejaka kisa bila.
Ko je imao set-up za kisu, dobro je prosao ... Vettel, Kovalainen i ostali
Kimmi i Hamilton su svako malo vrsili korekcije na putanji bolida, vidjelo se da vode borbu da otanu na stazi, par puta se i izvrtili

grijesis, i Vettel je imao setup za suho vrijeme (bar na trci, a kolko ja znam ne moze se mijenjat izmedju trke i kv), pa je opet zavrsio prvi, sto cak i sam govori da ga je izvuklo, jer je imalo slabiji downforce, pa je bio brz na pravcima i uspijevo se odvojiti od Kovaleinena, dok su problemi bili u krivinama...

sto se tice trke, bila je jedna od najboljih (ako ne i najbolja) ove sezone...stvano, puno preticanja...i najbolje prodjose oni sa 1 odlaskom u box, jer su kasnije odlazili, i staza se do tad osusila, pa su mogli lagano na intermediate, dok su ovi vec obavili i ponovo izasli na wet...
jedva cekam, za 2 sedmice Singapur...;)
 
Član
2 Faya ... u pravu si za Vettela i set-up ... ja slusao press poslije kvalifikacija i oni komentatori su spekulisali oko toga da je mozda pogodio set-up za kisne kvalifikacije, pa da je to razlog sto je bio toliko brz, ali ispostavili se da je ipak i on bio na set-upu za suho ...rekao je tako poslije trke ... u svakom slucaju, svaka mu cast - odvezao je trku majstorski i bez greske ... bice otimanja za njega iduce zezone ...

A Singapur po noci ... ne mogu docekati da vidim na sta ce to liciti ... trebalo bi biti mocno
 
Član
alal mu vera i za vreme kvalifikacija i za vreme trke bez ijedne greske je osvojio prvo mesto alal mu vera ne znam sta drugo reci

P.S. ja sam otvorio istu temu sa podacima nek admin zakljucuje jednu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top