Vlasnistvo vozila - informativno pitanje

Vlasnistvo vozila - informativno pitanje

Član
zanima me da li je moguce da na jednom vlasniku budu registrovana 2 vozila (putnicka, u ovom slucaju 2 automobila) ?posto je vlasnik stariji covjek od 50 god. i ima popust od 50% kod osiguranja (u ovom slucaju zovko) izbjegli bi dodatne troskove prilikom prve registracije na drugog vlasnika.
 
Član
Moguće je, auto moje majke je registrovano na njenog oca, ima svoje privatno i njeno, registracija mu je 2x 50%.
Caka po našem zakonu je da on treće auto kada bi nabavio, to auto bi bilo 100% polica...
 
Član
Ako je sredinom prosle godine imao jedno auto na sebi, opet ce mu bit 100% polisa kad prevede na sebe drugo auto...100% samo za to drugo auto, na prvom ostaje 50%
 
Član
Ja sam prošle sedmice uvozio auto i registrovao. Kontao sam zbog istih troškova auto na starog prebaciti i tako registrovati, međutim to je moguće ako je u zadnjih pola godine imao 2 auta na sebi sa 50% popusta, ako nije na drugo plaća 100% kao da nikad nije imao auta na sebi.
 
Član
zanima me da li je moguce da na jednom vlasniku budu registrovana 2 vozila (putnicka, u ovom slucaju 2 automobila) ?posto je vlasnik stariji covjek od 50 god. i ima popust od 50% kod osiguranja (u ovom slucaju zovko) izbjegli bi dodatne troskove prilikom prve registracije na drugog vlasnika.

Moze .
 
Član
nije ovaj imao nikad 2 auta na sebi, vazda je imao jedno ali buraz bi htio uzimati neko auto pa da bi izbjegao za pocetak placanje 100% osiguranja htio je da na oca registruje jer on ima navedeni popust...morace ipak do osiguranja otici da provjeri kakva je procedura jer ako ce placati 100% osiguranje na drugo auto nema onda smisla da bude na njemu.
 
Član
nije ovaj imao nikad 2 auta na sebi, vazda je imao jedno ali buraz bi htio uzimati neko auto pa da bi izbjegao za pocetak placanje 100% osiguranja htio je da na oca registruje jer on ima navedeni popust...morace ipak do osiguranja otici da provjeri kakva je procedura jer ako ce placati 100% osiguranje na drugo auto nema onda smisla da bude na njemu.
Ja sam prije 15 dana imao istu situaciju, ako nikad nije imao 2 auta na sebi isto mu je registrovo na oca ili na sebe, ne gine mu 100%, to je novi zakon od 1.6. Ja sam obišao sva osiguranja u cz i svi isto kazu !
 
Top