Vlasnici Dacije jednako su zadovoljni kao i oni koji posjeduju BMW!

Vlasnici Dacije jednako su zadovoljni kao i oni koji posjeduju BMW!

Ja mislim da je naslov ove teme prenapadan i smišljen je da se izazove prepirka ili gnjev vlasnika BMW-a :icon_smile:

Ova anketa i statistika su provedeni individualno za svaku pojedinu marku i ne odnose se jedni na druge. Podrazumjeva se da je prosječan vlasnik Dacije prezadovoljan sa svojim autom jer za te pare ne postoji ništa bolje a potpuno novo.
I pri tom BMW nema nikakve veze sa anketom za Daciju, šta ste se naložili bezveze... :icon_smile:
 
Opet govorim, na stranu pare i koliko kosta auto, mozes kupit novo auto i za hiljadarku pa ne bit zadovoljan, mozes uzeti 911 pa ne bit zadovoljan (mada bi tu samo mogao biti ne zadovoljan neki papak kojem je Corveta vrh :D)
 
Član
Pa ne mora bit to, uzmes BMW, nakon 2 mjeseca ti rikne neki senzor, upali se lampica, moras na servis. Neko ce bit jako nezadovoljan tim, uzmes Daciu - znas sta uzimas pri kupovini, vozis godinu dana bez ikakvih problema, samo redovni servis. Vlasnik izuzetno zadovoljan i Dacia dobije visoke ocjene ;)

Zanimljivo je da su Mercedes driveri najzadovoljniji, izgleda se mecka vraca na put stare slave, nakon debakla sa kraja 90-i...
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Ja mislim da je naslov ove teme prenapadan i smišljen je da se izazove prepirka ili gnjev vlasnika BMW-a :icon_smile:

Ova anketa i statistika su provedeni individualno za svaku pojedinu marku i ne odnose se jedni na druge. Podrazumjeva se da je prosječan vlasnik Dacije prezadovoljan sa svojim autom jer za te pare ne postoji ništa bolje a potpuno novo.
I pri tom BMW nema nikakve veze sa anketom za Daciju, šta ste se naložili bezveze... :icon_smile:

Kakvo lozenje Porschefan....vidis da je reklama izrodila generaciju mogoloida koji sve po reklami,rekla kazala,internet,casopisi sude...kako je j*at Pamelu Anderson...svi znaju...citali o tome...joooj fuj....jos i Boki s'pametovanjem...to tekne i sepet od Dacie poredit sa velikanima ...cirkus...i kakav senzor kakve ankete...sta ce meni anketa govoriti sta je BMW godinama ga vozam...desetci mi ih kroz ruke prosle....cc..
 
Top