Vlaga na prozorima s unutrasnje strane.

Vlaga na prozorima s unutrasnje strane.

Član
Poz
kad je malo vlaznije vrijeme (snijeg, kisa) ufati se vlaga na sofersajbi i prozorima s unutrasnje strane. Ne pusta nigdje vodu niti curi kroz neki otvor. Jednostavno se potpari i ufati se vlaga iskljucivo na ljevoj strani auta, ljeva 2 prozora i ljeva strana sofersajbe. Do cega bi moglo biti? I kako popravit?
 
Član
Nema veze sto ti ne pusta vodu nigdje. Kad udjes u auto sa tena ti padne voda na pod i povlazi, i kad upalis grijanje zamagle ti stakla. A ako ti auto ima klimu nek ti stalno ulazi novi zrak, a ne da ti kruzi. ;)
 
ucini nesto sto rade sverceri kod auta koja magle,rose..:D...uzmu suhu pamucnu krpu..i uzmu sapun..i istrljajusapuno od tu krpu..tako..
i tom krpom izbrisu sva stakla..(prethodno ih izbrisu nekom drugom krpom :D )
i poslije stakla mnogo manje magle..
..edit : i ovo probaj..nekazem da je 100% tacno ali su mene savjetovali..i cuuo sam da uspijeva :lol:
 
Član
Provjeri hladnjak od grijanja ako je probio (a to mozes ustanoviti ako gubis tecnost ..antifriz) tada ce stakla magliti stalno a kod auta sa klimom vrlo cesto filter od klime ako je star (prepoznat ces po bijelim pjegicama na njemu i nekakvim tackicama) tada ga zamijeni i rijesio si problem...u prvom slucaju se osjeti vrlo slab ali neprijatan miris u autu kod ukljucenog grijanja ...
 
Član
amkos je napisao(la):
imaju samo koji imaju klimu,koji nemaju bude mrezica samo

nije tacno...

http://forums.thecarlounge.com/showthread.php?5497131-DIY-MK4-Cabin-filter-on-a-MK3-Jetta-Golf-93-99.
 
Član
gaga je napisao(la):
amkos je napisao(la):
imaju samo koji imaju klimu,koji nemaju bude mrezica samo

nije tacno...

http://forums.thecarlounge.com/showthread.php?5497131-DIY-MK4-Cabin-filter-on-a-MK3-Jetta-Golf-93-99.

zar nevidis da je covjek iz golfa 4 ugradio filter u trojku-sto znaci da ova trojka nije imala filter uopste,malo citaj sta pise,u trojke bude mreza crna a ovaj je ovdje stavljao neki filc,
 
Član
Kod mene trojka nema klimu i nije ništa ugrađivano, a ima filter kabine, kad se skinu oni plastični slivnici ispod brisača ima par žabica, odmah ispod na lijevo strani je filter kabine...
 
Član
Ima ljudi većina novijih trica ovo kućiste izgleda kao od mk4 tj isto je kod mk4 i to je sve..al i ja sam vidio da ima..pozzzz:cool:
 
Top