Vjerujete li u Djeda Mraza?SRETNA NOVA 2009

Vjerujete li u Djeda Mraza?SRETNA NOVA 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
i od mene sve najbolje za 09 nek svako me po svom ukusu ispadne sta zeli
ali najvaznije je ZDRAVLJE i to vam zelim
 
Početnik
panajotis je napisao(la):
Zenskom polu zelim puno kozmetike,nadogradnji noktiju,para i ma svega hehe!
joj, joj, joj... prevrnuh se od sege... "intelectually challenged women" ce ti se bacati pred noge... zaista znas da pogodis necije zelje... hihihi, dobar si panajotis, dobar!

djavolica je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
nekom sretna, nekom i nije bas...
haj vama kojima jest, da cestitam...
Ovo moram potpisati ;)




uh, uh... nemojte tako... nada posljednja umire... sa optimizmom dolaze dobre stvari... samo forward...
 
Član
ma hajde...mogu jednu i sam provest...jebaji je...valja mi se dje uvaljivat po malo...pa nekako sastavit noc :)
 
Početnik
Faya_M5 je napisao(la):
ma hajde...mogu jednu i sam provest...jebaji je...valja mi se dje uvaljivat po malo...pa nekako sastavit noc :)

iskreno - najbolji docek mi je bio jedne godine koja je obilovala tragedijama, tad sam ostala sama kuci da sumiram sve i da okrenem novi list... nesto sama sebe nafurala da je to tako "ok"... odlicno mi bilo... a godina koja je uslijedila bila nevjerovatno dobra...

znaci... ako je docek usamljenicki, ne znaci da ce biti i godina... samo glavu gore... aparat u ruke i fotografiraj noc, ljude, vatromet, ugodjaj... imat ces neprocjenjivu kolekciju...
 
Član
bilosto je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
ma hajde...mogu jednu i sam provest...jebaji je...valja mi se dje uvaljivat po malo...pa nekako sastavit noc :)

iskreno - najbolji docek mi je bio jedne godine koja je obilovala tragedijama, tad sam ostala sama kuci da sumiram sve i da okrenem novi list... nesto sama sebe nafurala da je to tako "ok"... odlicno mi bilo... a godina koja je uslijedila bila nevjerovatno dobra...

znaci... ako je docek usamljenicki, ne znaci da ce biti i godina... samo glavu gore... aparat u ruke i fotografiraj noc, ljude, vatromet, ugodjaj... imat ces neprocjenjivu kolekciju...

vidjecemo...mozda i to uradim...aparat u ruke i u grad dje...skontacu valjda nesto...
 
Član
Takodjer da se pridruzim lijepim zeljama..
Svim forumasima i vasim najdrazim zelim sve najbolje u novoj godini,prije svega zdravlja,a onda srece,ljubavi,para...

Ne mora se biti extra pametan da se zakljuci da ce sljedeca godina biti teska zbog svjetske krize,ali to nije razlog da se nas sutra dosta ne iskupi i da se ne ponapijamo ko foke :cool:
 



sretna nova 2009 god svim ljudima sirom svijeta clanovima bhtuning.com
da vam se sve zalje ostvare i dabogda ja chuniro golfa i vi svoja auta....:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top