Vjencali se gay svecenici!

Vjencali se gay svecenici!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Kako bio ih samo slatko zgazio :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted: i jos usput koji sevap zaraditi :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
Nek rade šta hoće al samo djecu nek ne usvajaju...

Iskreno, nikad me nije bilo strah ljudi koji javno provode svoja mišljenja i način života... puno veći problem su pedofili i takva stoka
 
Član
Mozda i jesu, al ga cuvaju za drugi put :) kad izbije skandal po razvodu, da mogu knjige pisat o svojoj ljubavi :p
 
Početnik
Oni sigurno koriste ...

2nicyh2.jpg
 
Član
Siguran sam da to njima ne treba, iako je jedan tek u seksualnom vrhuncu, a drugi.....manje vise :p
 
Član
Ne znam da li ste slucajno procitali u wikipediji... ali evo isjecak:

Ova Crkva, ili zajednica Crkava, je neformalna organizacija. Anglikansku crkvu ujedinjuje zajednička istorija, doktrina vere, i tradicije.
Crkva je nastala je u 16. veku, otcepljenjem od Katoličke crkve, pri čemu je pretrpela jak uticaj Protestantske reformacije.

Da se razumijemo, ovo je organizacija sama po sebi, nema veze sa "nasom" Katolickom crkvom i svecenicima. Ovi su malo pukli ko lajsne... da je Bog tako htjeo stvorio bi Adama i Adama :)

Hehehe trizex, pasivni i aktivni :D
 
Član
LudoA je napisao(la):
Ne znam da li ste slucajno procitali u wikipediji... ali evo isjecak:

Ova Crkva, ili zajednica Crkava, je neformalna organizacija. Anglikansku crkvu ujedinjuje zajednička istorija, doktrina vere, i tradicije.
Crkva je nastala je u 16. veku, otcepljenjem od Katoličke crkve, pri čemu je pretrpela jak uticaj Protestantske reformacije.

Da se razumijemo, ovo je organizacija sama po sebi, nema veze sa "nasom" Katolickom crkvom i svecenicima. Ovi su malo pukli ko lajsne... da je Bog tako htjeo stvorio bi Adama i Adama :)

Hehehe trizex, pasivni i aktivni :D
jel oni nemaju celibat?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top