Vitara tuning

Vitara tuning

Član
Predobro uradjen auto, bas po mom ukusu.
PS: Trebao si ovdje malo vise napisati a ne samo link videa
 
Član
Prednji dio mi se bas svidja, fino si sve uklopio.. Jedina mana naprijed je ona Sports mind naljepnica, kad je vidim na bilo kojem autu nemam apetita 4 dana.

Nazad ok, ne svidja mi se ona led traka preko gepeka. Moguce da je korisna kad ides u rikverc, ali onaj fazon sa zmigavcima je cirkus. Pocupao bih ti svijetlece pragove, a zajedno sa njima i crvene markere na blatobranima (LED Wheels)... I ne smijem zaboraviti one macije oci na vratima.. nije BMX jbt :D
Ja bih jedino blago zatamnio stopke, cisto da ova crvena boja ne bode u oci.

Eto, naruzih te ja pravo.. Ali na granici si tuninga i ćuninga, pa ti razmisli u koju skupinu bi prije isao :p
 
Član
Svatko ima svoj ukus i pravo na svoje mišljenje.
Podržavam sve kritike i pohvale.
Naravno za sve upite slobodno pitajte.

Pozdrav
 
Član
Svatko ima svoj ukus i pravo na svoje mišljenje.
Podržavam sve kritike i pohvale.
Naravno za sve upite slobodno pitajte.

Pozdrav
Naravno, nemoj se sta uvrijediti :D
Mene interesuje ovo za mrtvi ugao, posto nisam vidio da je to neko naknadno ugradjivao.. Koliko novca, koliko traje ugradnja i koliko je komplikovano ugraditi?
 
Član
Kupio preko Alibaba:
www.alibaba.com/product-detail/Microwave-Radar-Car-Blind-Spot-Monitoring_60729246858.html?spm=a2756.order-detail-ta-ta-b.0.0.50c72fc2HmQvgV
Naravno tu još treba ubrojiti poštarinu i carinu, tako da nije jeftino (ne znam koliko bi iznosilo za BiH).
Ugradnja nije lagana, treba skidati retrovizore, zadnji branik, staviti senzore, provući kablove i naravno sve to spojiti. Nažalost nisam te struke, našao čovjeka u ZG koji mi je to napravio za 200€.
Uglavnom kad se zbroji, dobra stvar ali i dobra cijena.
 
Član
Pa može se ožičenje provući kroz kabinu pa ih montirat u gepeku ispod tapacirunga npr ispod štopki, da ne ide van auta
U svakom slučaju skupa igračka
 
Član
Možda može, kažem, nisam te struke. Svakako mislim da treba netko stručan za ugradnju.
A skupo je, slažem se. Kada nažalost ovakvu stvar Suzuki nema ni u dodatnoj opremi za Vitaru.
 
Auuuuuuuuuu boli glava!
Mozda je to od MaHine flase sto mi je racolao glavu ili od China BlinBling Stylinga.
Ja isto svakog podrzavam na slobodnom izrazaju svog ukusa, za mene je alles zu viel!
 
Suzuki%2BVitara.png
 
Član
Sto ce tice vanjskog izgleda auto predobro izgleda sto se mene tice
E sad te dzidze midze od ukusa do ukusa
 
Top