VISTA problem

VISTA problem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
instalirao sam vistu......sve prepoznalo,software itd...al nece da mi prepozna driver od zvucne!
ADI sound max je zvucna......
pokusavam naci driver na netu...al ne ide....da li je neko imao ovaj problem,moze li se rijesiti??
 
Član
enesss je napisao(la):
instalirao sam vistu......sve prepoznalo,software itd...al nece da mi prepozna driver od zvucne!
ADI sound max je zvucna......
pokusavam naci driver na netu...al ne ide....da li je neko imao ovaj problem,moze li se rijesiti??

I moj prijedlog ti je da vratis XP, i j sam jucer vratio XP. Kakva vista i cuda, prepozna sta ona hoce i kad joj se cefne :D
 
Legend
problem sam rjesio,sve mi je prepoznao,sve software sa xp-a koristim...cak i nfs pici...radi mi ko doksa...a cisto iz znatizelje sam podigao vistu,xp mi je do guse dosao,meni bas pase!hehe :icon_biggrin:
 
Član
meni xp isto kad dignem sistem... ne prepozna zvucnu ... nije to nista strasno... potrazi malo po netu ... :)
 
Legend
rjeseno je....stvarno sam prezadovoljan....jedini nedostatak je sto moras imati masinu za vistu....al zabio sam mu jos 512ram-a,radi ko doksa!:D
 
Član
Ja sam imao slicnih problema kada je tek izasao XP, pa isto tako pokusao da ga instaliram preko 98... nesto me zvuk zezao...
Tek kada su se pojavile ove ˝bolje kopije XP-a˝, onda sam taj problem rijesio! A cuo sam za Vistu da je pravo zahtjevan operativni sistem, navodno mu treba samo za njegov rad 512MB!
 
Legend
Sporting je napisao(la):
Ja sam imao slicnih problema kada je tek izasao XP, pa isto tako pokusao da ga instaliram preko 98... nesto me zvuk zezao...
Tek kada su se pojavile ove ˝bolje kopije XP-a˝, onda sam taj problem rijesio! A cuo sam za Vistu da je pravo zahtjevan operativni sistem, navodno mu treba samo za njegov rad 512MB!

istina,imao sam 768 mb ram-a i opet je malo zezalo.....sad sam stavio jos 512,i pici bez problema ZAHTJEVAN JESTE
p.s processor i nije nesto extra P4 2.6ghz ibm
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top