Visoko Grad???

Visoko Grad???

Ima li neko da je iz blizine,da mi provjeri neke felgice u kakvom su stanju, i da moze objasniti momku kako se salje brzom postom, ViP 24h....

Lijep Pozdravw
 
e jbg neznam ni ja vise kakvi sve ljudi na piku ima.....Momak prodaje felge keskin znaci,cijena 1000km....Ok sve too...Ja naletio na njih svidjele su mi se bas ono extra sto ja i zelim...Pitam ga da mi snizi cijenu malo,bar postarinu..Kao nedam marke nize...Dobro rekoh ajd salji mi felge kaze on nemogu nemam ja vremena de dodi po njih.... Mozes misliti da putujem 4-5 h da uzmem felgice, da je bar jeftinije al eto....Nako dan-dva mi se javlja kao posaljem ti,pa kad treba poslat opet neke price baca..Sad sam kao dogovorio sa njim 100% da ce neko doci po njih..Nasao sam momka koji ce ih "preuzeti"
Al bi nekog zamolio da nazove sa fiksnog kantona sarajevo il zenica,Okolica znaci i da pita za te felge, bil prodao itd..Da vidim sta ce momak da odgovori...Hvalaa....

Evo Broj 062/993/036

Znaci felge su 17", skinute sa mercedesa,Keskin proizvodjac...
 
Hvala Namiku sto si otisao do njega pregledao felge,sve dogovorio...Al me on ipak izigrao postenoo...Cekao sam felge pa cekao, slao mu sms,zvao ga... I nista od dogovora...Prvo je bilo kako ce za felge slati,problem mu bilo postom, pa onda sve ostaloo..Onda sam mu lijepo rekao dolazi momak po njih iz sarajeva donjet ce ti pare licno i preuzeti felge,znaci clan Noke bi trebao to sve da odradi....Od tad mi se nece ni da javi,kao da daje felge dzabe a ne za 1000km...
 
Član
Ganjao sam ga ovih dana ali ga nigdje,mozda je na remo otisao...... opet vidim,a neodgovrna lika:icon_rolleyes:
 
Član
Taj lik izgleda bi da se ...., al da mu ne uđe! Mozda je lik skont'o kao mogao sam vise para uzeti da se ne zezne. :lol:
 
namikbh je napisao(la):
Ganjao sam ga ovih dana ali ga nigdje,mozda je na remo otisao...... opet vidim,a neodgovrna lika:icon_rolleyes:

Ma nista,jbg necu mu ja vise dosadjivati,nije ispao tu fer nikako...Cekat cu jos do kraja sedmice, ostaviti mu negativno na Piku i to je to...
 
black_devil je napisao(la):
namikbh je napisao(la):
Ganjao sam ga ovih dana ali ga nigdje,mozda je na remo otisao...... opet vidim,a neodgovrna lika:icon_rolleyes:

Ma nista,jbg necu mu ja vise dosadjivati,nije ispao tu fer nikako...Cekat cu jos do kraja sedmice, ostaviti mu negativno na Piku i to je to...

Ima svakakvih ljudi, neki su odgovorni neki ne, treba se na to naviknuti... dobro si odlucio, ako se ne javi negativno na pik pa cemo viditi hoce li vise sta prodati ;)
 
Član
ako se ne javi, reci pa cemo mu svi koji imamo profil na piku bacit negativni. kad se pravi budala, da vidi da ima i vecih budala heheh :lol:
 
Član
Predpostavljao sam da je on zovu ga Elo, kako znam da covjek barata sa autima prodaja i tako slicno ... mozda je otisao negdje vani?
 
Član
Po profilu na piku mislim da je Pulo, Namik bi ga trebao znati licno jer su u komsiluku! A vidjet cu i ja preko jednog frenda pa ti javim sta je s njim! A moze biti da je na moru! :icon_rolleyes:
 
Top