Vishay-Diode

Vishay-Diode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ljudi stigle su mi neke diode iz vishaya ono i ne znam uopste sta je ovo i moz eli se iskoristiti za nesto.... evo slike neka trakica samo dosla
 
Član
pa pise ti broj artikla i odes na stranicu i provjeris tako i ja provjeravam sebi meni imaju jos 2 pak poslat al nezuri mi se jer su zatrpani puno se narucivalo itd. ja mislim da su to smd plcc2 il 3 za instr tablu itd.
 
Početnik
ta trakica nema veze sa diodama, to je kao trakica koja u sebi imale male komorice u kojima vidis smd diode, preko je opet kao zastitna folija...
znaci zatreba ti dioda i samo je istisnes ko tabletu iz ovog ku*rca:)

nadam se da sam pomogao:):cool:
 
Član
hvala u svakom slucaju al je ova trakica vec zavrsila u smecu nema od nje nista...:icon_smile::icon_smile:[/align]
 
Početnik
pa eto, ako sam dobro izbrojao, bacio si 22 smd diode, koje zavisno od kvaliteta mogu kostati i do 1KM/kom...to hadzija:)
 
Član
ma nema sta cu od njih napravit ne moze se ono nikako spojit kralju moj a mogu ja njih vratit iz smeca ako se moze od njih sta smislit....:lol::lol:
 
Početnik
il prodaj, ili ako vozis astru g, odes kod nekog ko ima preciznu lemilicu promjenis osvjetljenje na komandama na volanu, na salteru za svijetla, na tipkama za podizace stakala itd...mozes ih serijski povezati pa izmisliti neke pozicije ili maglenke kao sto sam ja sebi, ima varijanti kolko hoces:)
 

IGY

Član
zmayich je napisao(la):
il prodaj, ili ako vozis astru g, odes kod nekog ko ima preciznu lemilicu promjenis osvjetljenje na komandama na volanu, na salteru za svijetla, na tipkama za podizace stakala itd...mozes ih serijski povezati pa izmisliti neke pozicije ili maglenke kao sto sam ja sebi, ima varijanti kolko hoces:)

zar treba precizna lemiica ili precizna ruka sa kakvim sam ja krsom tebi i dragonu radio :cool::cool::cool:

ne znam sto si narucivao ako ne znas sta narucujes :icon_eek:
 
Član
pa eto narucio sam i sta ako sam narucio nisam ni vidio nista ni sliku ni nista samo sifre artikla i to je to u cemu je onda problem...
 
N

nenad

Daj svega, samo nek je dzaba, nemas pojma ni sta uzimas :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top