Vise Hiljada Vozaca U Bugarskoj Protestovalo Zbog Skupog Goriva

Vise Hiljada Vozaca U Bugarskoj Protestovalo Zbog Skupog Goriva

Član
Ma kakva crna Libija to im je samo izgovor... ostali proizvođači su povećali proizvodnju da nadoknade naftu koja nedostaje iz Libije ponude ima a cijene ne osnovano rastu...a kod nas je rasla cijena kad barel poskupi malo svaki put a kad pojeftini triput onda oni malo pojeftine nikada cijena nafte kod nas nije pratila cijenu barela kad ide gore ili dole jer oni imaju negoraničene marže i mogu ostaviti cijenu bez obzira na pojeftinjenje tu je problem...oni se bogate ne samo na sumnjivom kvalitetu nego i na neosnovanoj marži...neka ih fino ograničene uvedu neku realnu maržu pa bar neka se realno formira cijena a ne zbog toga što je neko proklet... oni neosnovano poskupe gorivo a to samo po sebi prouzrokuje lanačnu reakciju ostalih poskupljenja...ali neka šišaju bosanske ovce kad mogu mi se opterećujemo nekim apstraktnim stvarima i mržnjom umjesto da se borimo za bolji život
 
Član
naravno da treba, mi smo odavno trebali poceti paliti benzinske;)

ajmo onda da uradimo nesto konkretno ...evo organizovati po jedan meet u svakom vecem gradu (sarajevo,tuzla, mostar itd) preko foruma i drustvenih mreza...u isto vrijeme..ko bi dosao:icon_question:
 
Ja sam prvi za proteste, nek i ne bude nista od toga, bitno je bar da smo pokusali, a ne ko ovce bas, ovako vazda rondamo preko tastature i medjusobom i ostaje sve na tome, iz dana u dana tako docekujemo jos veci vid ugnjetovanja :icon_mad:
 
Član
dat ce Bog da bude nesto od ovoga, ja sam za, bio pokusaj uzaludan ili ne mislim da treba da se nesto pokusa uradit, mislim da bi dobili potporu mnogih ljudi, prevoznika, taxi-a ili tako nesto, i njima zivot zavisi od cijene goriva
 
isto kao sto su i bugari, fb grupe i tu ce bit dosta raje, isto kao sto su i po hrvatskoj najavljivali proteste preko fba za druge stvari pa je uspjevalo.
 
Član
Problem je zbog toga što se na fb-u nalazi velikom većinom samo mlađa populacija, od kojih ni 20% njih nema auto. Druga stvar, da bi neko uspeo organizovati veliki skup i protest, potrebno je da ima političku pozadinu. Oni iz opozicije će uvek znati kako da iskoriste nezadovoljan narod radi postizanja svojih ciljeva! Ovako u najboljem slučaju se može okupiti određeni broj forumaša i malo se družiti i to je to, niko ih ne bi ni pogledao, ili bi konstatovao pa što većina vozi jake aute ako im je skupo...Siguran sam da iza protesta u Hr i Bg stoje njihove opozicije.
 
Član
Siguran samo samo jedno Svi redom smo pičkice - nažalost Zato nas karaju kako njima ćejf
 
Član
Pa eto ko uspe da organizuje apoliticki skup i protest koji ce biti zapazen ja mu skidam kapu, i prvi cu da dodjem da ga podrzim, ali tesko...
 
Top