VIRUSI NA USB-U

VIRUSI NA USB-U

Član
ovako na 2 usb-a imam dosta slika,word dokumenata,filmova....uglavnom imam viruse na oba.i kad kopiram sadrzaj na komp antivirus ih izbrise.2-3 faila ostanu.ima li sanse da se ti failovi izlijece od virusa.da ih ne moram izbrisat.ajmo hakeri;)
 
Član
Ugasi skroz anit virus i radice normalno onda, nece ti brisati fajlove :) Ja tako radim na svom racunaru od 2004 godine ii nije mu nista bilo...
 
Član
pa zato sto vidi trojance najvjerovatnije (oni su najcesci). Moras uci u opcije antivirusa i skroz ga ugasiti i opnda to prebaci pa pbrobaj upload na internet pa onda opet skinuti i neces onda imati viruse vise :)
 
Član
jbg to mi nije trajno rjesenje,cim ubacim neciji usb pokupit ce viruse.uglavno nisam puno dobio.trazim neko trajnije rjesnje.bez virusa
 
Član
Probaj skinuti antivirus AVG on je dobar, besplatan je i nije probna verzija, mozda ces sa njim moci da spasis ili uklonis samo viruse a ne i fajlove...
 
Član
uradi defragment tog usb pa vidi dali sta pomaze ako ne onda samo anty virus NOD32,,AVG,,ili kaspersky po meni najbolja tri anty virusa
 
Član
Nece ti izbrisati fajlove sa disca ides desni klik na stik svojstva alati i onda imas tu opciju defragmentiranja pozz;)
 
Član
defragment se ne moze uraditi na usb i nema nikakve veze sa ovom vrstom problema
sprzi podatke direkt sa usb na cd i onda sa usb jedan po jedan kopiraj tamo gdje ti treba
 
Član
sta cu ja konkretno dobit ako to sprzim na cd.opet na cd-u imam failove zarazene virusom,i prazne stickove.tek dio rijesio
 
Član
dobro su ti gore rekli, izgasi anti virus, prebaci sa usb-a sto ti treba, formatiraj usb-ove, pokreni antivirus, skreniraj komp, nek ocisti virusa sto ima i cao... druge ti nema... ;)
 
Top