Virtuelno styling takmicenje ?

Virtuelno styling takmicenje ?

edo_16v je napisao(la):
hehe nebi isli sada na detaljisanje, 2 ili max 3 klase po vasim prijedlozima

pa to je onda brate VELIKA i MALA klasa i tu se mogu svi natjecat, jel ti volja glasat za cleen look ili extrem.... pobijedit ce ono auto koje ima najvise ljubitelja tog stila.
 
Član
Vala uz duzno postovanje, ideja je odlicna al nista od toga. Kao sto je jednom Lulo rekao BiH je previse "moderna" za nas stylere i jos uvijek kod vecine vazi pravilo tuninga "spusti i zatamni". Skoro u svakoj raspravi o stylingu se mijesa pojam i definicija style auta koje se sprema za takmicenja i ide na ista sa sredjenim autom koje se koristi u svakodnevnoj upotrebi.

To je moje misljenje,
LP.
 
Član
npr. klasa extreme - decentno preradjena auta, klasa vintage - klasici, rat style i sl. starija vozila,
i na kraju factory layout- za auta koja su preradjena sto blize fabrickom izgleda (npr. obicni bmw u orginal m look ili golf u gti look, german, i sl.)
 
Član
AnDel je napisao(la):
npr. klasa extrem - decentno preradjena auta, klasa vintage - klasici, rat style i sl. starija vozila,
i na kraju factory layout- za auta koja su preradjena sto blize fabrickom izgleda (npr. obicni bmw u orginal m look ili golf u gti look, german, i sl.)

moze proc;)
 
Iceman je napisao(la):
Vala uz duzno postovanje, ideja je odlicna al nista od toga. Kao sto je jednom Lulo rekao BiH je previse "moderna" za nas stylere i jos uvijek kod vecine vazi pravilo tuninga "spusti i zatamni". Skoro u svakoj raspravi o stylingu se mijesa pojam i definicija style auta koje se sprema za takmicenja i ide na ista sa sredjenim autom koje se koristi u svakodnevnoj upotrebi.

To je moje misljenje,
LP.

;) nazalost je kod nas jos uvijek ovakvo stanje
 
Član
evo moj prijedlog
prijave se takmicari i edo ti im postavis tri auta
NPR
1.golf kec-da ga urade u fazonu old school
2.honda civic-jap style ili extreme tuning (kako vec nezz)
3.opel ascona-rat style
odredjeni rok da se uradi i onda glasanje
nesto na taj fazon
 
Član
s1ck je napisao(la):
evo moj prijedlog
prijave se takmicari i edo ti im postavis tri auta
NPR
1.golf kec-da ga urade u fazonu old school
2.honda civic-jap style ili extreme tuning (kako vec nezz)
3.opel ascona-rat style
odredjeni rok da se uradi i onda glasanje
nesto na taj fazon

ako sam ja skontao, nije takmicenje u photoshopu, nego da vlasnici stvarnih auta postavljaju slike svojih auta pa raja glasa. neka me neko ispravi ako grijesim... :icon_rolleyes:
 
Član
daj boze al nista od toga.. razlozi znaju se ;)
kao sto je vec madzid rekao i jos + "raja izmedju sebe"...

ako ces vec praviti prijedlog postavke takmicenja moze biti kao na
www.designercars.net

imas 7 dana za glasanje a ide se po sistemu battle 1 na 1
pa furaj do finala...
 
podržavam ideju svaka nova ideja ili neka promjena dobro dodje samo da je to realizirat kako treba...Na forumu ima dosta momaka koji su iskusni u podrucju styla u kontaktu s njim sve moze biti extra uradjeno
 
Član
AnDel je napisao(la):
npr. klasa extreme - decentno preradjena auta, klasa vintage - klasici, rat style i sl. starija vozila,
i na kraju factory layout- za auta koja su preradjena sto blize fabrickom izgleda (npr. obicni bmw u orginal m look ili golf u gti look, german, i sl.)

Ne bih se bas slozio hehe...

ma nece figurat to klasama, jer kao i na designercarsu, ide se na opci izgled, barem svi koji glasaju tako idu...tako da bi te klase postojale cisto radi podjele ali glasaci bi opet svoju furku furali ;)
 
Član
dobra ideja, ali 90% foruma ce glasati na temelju prijateljstva, a ne na temelju kvaliteta auta..
 
Član
Edo hoce li biti ista od ovog:icon_question: Moj prijedlog je da se naprave dvije klase: Prva klasa do 1992 a druga klasa od 1992.
 
Top