Virtualni projekt... acura RSX type S

Virtualni projekt... acura RSX type S

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Virtualni projekt... acura RSX

erol_brcak je napisao(la):
Ne svidja mi se Igijeva verzija,sori igy :D Inace da valja takva kombinacija svi bi radili,ipak je puno bolje kad je krov crn zajedno sa nosacima (ako vec mora tako) a donji dio da je u svijetlijoj boji ;)

uredu sve to
ali sto mora sve na isti kalup ici, malo promjene nece skoditi :D
 
RE: Virtualni projekt... acura RSX

IGY je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Ne svidja mi se Igijeva verzija,sori igy :D Inace da valja takva kombinacija svi bi radili,ipak je puno bolje kad je krov crn zajedno sa nosacima (ako vec mora tako) a donji dio da je u svijetlijoj boji ;)

uredu sve to
ali sto mora sve na isti kalup ici, malo promjene nece skoditi :D

Pa sto ti onda nisi tako :cool:

Nije to ba,nego jednostavno ne izgleda lijepo kad je donji dio auta u tamnim bojama,a gornji u svijetlim,onda je bas kako kazu "zatvoren" ,a u obrnutoj varijanti je vec puno puno bolje,evo npr prvobitni NSX je dolazio serijski u takvoj varijanti (kod njega su i nosaci i citav krov crni ) i bas je fina kombinacija ;)
 
Član
TNX... ma sada je lako mijenjati boje kad se privelo kraju... radim i na jednoj s2000... da vidim kako bi ona mogla ispasti u champ.white mugen boji.... sa mozda nekim rota ili katana felgama...;)

f967ca0c10df4efc7b7d4b0b96c9bb6b.jpg


samo cu joj morati promijeniti branik.... ne svidja mi se.. mozda ga malo prosiriti.. :icon_smile:
 
Član
hehe.. mogu animacije i kretnje kroz crteze, ali tesko da auto pokrenem.. tu vec treba znati u flashu raditi..:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top