Virtual Tuning

Virtual Tuning

Član
raja da li se slazete da otvorim ovu temu gdje mozemo stavljati slike od stranih photoshop majstora,dakle ako naletite na kakvu dobru sliku koja je radjena u phototshopu postavite je ovdje..nadam se da tema ne postoji..
evp ja da pocnem:








 
Član
Ne mogu da se sjetim kako se zove lik, ali 100% ga neko zna. Lik je iz turske i radi straaaasno u PS. Njegovi radovi bi ovdje odlicno dosli ;)
 
Član
http://www.google.ba/images?hl=bs&q=active_design&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1280&bih=619

:cool:
 
Član
a brate mili, mi samo zatvorimo šteke, spustimo, zatamnimo stakla pa se ku*čimo, mi neki majstori
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

MOgu misliti koliko vremena i živaca treba za ovako nešto
 
zAaKy je napisao(la):
a brate mili, mi samo zatvorimo šteke, spustimo, zatamnimo stakla pa se ku*čimo, mi neki majstori
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

MOgu misliti koliko vremena i živaca treba za ovako nešto

probaj i ti raditi na chopu duze vremena pa ces vidjeti kako ce biti bolji.nema nista od chopa koji se radi par dana.
 
Član
ja radim u ps-u dobre 3 godine i eto vidite i sami kakvi su radovi.
al se znalo desavat da na jednom autu promjenim 5-6 felgi i karambolki dok ne ubodem pravu i dok ne namjestim lijepo.
Isto tako se znalo desit da izbrisem gotov chop jer primjetim puno greski i losih stvari.
I opet nakon toliko vremena ne znam puno . al zato sve finoo redom da bude uredno i kako treba, ima vremena mlad sam :D
 
Član
Meni se recimo svidjaju radovi koje radi Jon Sibal. Dosta su realni.

A po mom misljenju prije samog pocetka rada najvaznija je komletna ideja unaprijed, tj. slika u glavi sta se zeli napraviti. A stavljanje dio po dio rijetko kad donese lijep rezultat, takodje se slazem sa gore navedenim da za ovakav ili priblizno dobar rad treba provesti i po nekoliko dana igrajuci se.
 
Top