Vikendica na Vlasicu / Nova Godina?

Vikendica na Vlasicu / Nova Godina?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako neko zna nekog ko je voljan iznajmiti vikendicu na Vlasicu za Novu Godinu na neka 3-4 dana bilo bi super...nasho sam ih dosta po oglasima i na stranici Vlasica al medjutim sve je pretezno 7 dana sto meni neodgovara nikako...kratak godisnji...

Hvala :icon_smile:
 
Super Moderator
http://babanovac.net
vidi tu druze ako ne bude pogledat cu ti ja sta ima kako ima pa ti javim
kad dodjes obavezno se javi nema veze sto se mi stalno svadjamo :lol:
da odes malo da vidis sta ima na drugim dijelovima vlasica ;)
 
Član
To su pretezno apartmani a i vikendica sto ima na toj stranici je 7 i vise dana...ako dodjem naravno da hocu :cool:
 
Super Moderator
nodiash je napisao(la):
To su pretezno apartmani a i vikendica sto ima na toj stranici je 7 i vise dana...ako dodjem naravno da hocu :cool:

evo drug zvao sam ja i prijatelja i malo starog pito vako nako al niko ti nece dat na 3-4 dana
daju minimum 5-7 tako da pripremis jos stotinjak maraka i miran si
to je bas ono udarno kad je nova godina i sve se vikendice izdaju prije nove godine cak i godinu ranije
velika je potraznja znas pa im se ne isplati davati na 3-4 dana
 
Član
Ma znam jbg a nije problem doplatit jos stoju dvije za 5 dana pa cu ja ostat 3 a halal im ona dva al nazv'o sam do sad jedno 15tak ljudi sto imaju vikendice gore niko nece ispod 7 dana i to je milja maraka sto je vec previse...
 
Super Moderator
nodiash je napisao(la):
Ma znam jbg a nije problem doplatit jos stoju dvije za 5 dana pa cu ja ostat 3 a halal im ona dva al nazv'o sam do sad jedno 15tak ljudi sto imaju vikendice gore niko nece ispod 7 dana i to je milja maraka sto je vec previse...

ma moze se drug nac 5 dana al vec ono 3-4 ne moze znas
to na manje dana ja mislim da ces naci ono taman pred novu jer je vec 90% rezervisano na dosta vise dana i desava se da neko otkaze dolazak i tako to i onda da im ne ostane prazno izdaju i na manje dana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top