Video stopa u full screen modu

Video stopa u full screen modu

Član
Odnedavno nmg gledati video na youtube preko citavog ekrana ni na 360p dok je prije moglo na 720p. Izmjenjao sve browsere na svakom ista stvar.Et slusam prijedloge :cool:

Nmg filma da pogledam :icon_mad:
 

OmO

Član
I meni se to desavalo, ja kontao da mi se nije nesto pokvario kompjuter :icon_rolleyes:
 
Član
mahe007 je napisao(la):
Update-uj drivere graficke;) ja sam imao isti problem i ovako rijesio;)

Rado da imaju :D starija graficka pa ne rade vise update :lol:

Kako god sutra obaram sistem pa cemo vidjeti :icon_mad:
 
Tako i meni nije moglo na starijem kompu (samo pocni preko čitavog ekrana i ništa se ne događa) i update Flash Player i sad fercera ko blentav :icon_biggrin:
 
Član
Ako koristis Chrome,update Flash playera ide automatski... You tube inace zna da steka...probaj neki drugi portal sa video sadrzajima.
 
Član
Meni je moglo i u hd da gledam, i ne znam sta mu je bilo sad nece nikako;)
Koristim chrome, probao operu jos gore, mozila malo bolje, safari isto stopa :S

mdeebosna je napisao(la):
Ako koristis Chrome,update Flash playera ide automatski... You tube inace zna da steka...probaj neki drugi portal sa video sadrzajima.

Isto se desava i s filmovizijom
 
Član
ma to je do flesha, zadnja verzija im je krc, kud je instalirah. do sad sam mogao slusat RSG online, otkako sam updateovao flash, vise ne mogu, jer ide preko neke flash aplikacije njihov player.
 
Član
Oborio sistem, sve instal i evo fercera sad :D, sad moze i 720p HD

Mogao bi se i film sad pogledati :lol:
 
kasno vidih temu, ima i jednostavnije rijesenje...... desnim klikom na video/settings i otkacis kvacicu na Enable harware acelleracion ;)
 
Top