Video "Slamed Honda Civic" by erol

Video "Slamed Honda Civic" by erol

Član
erol_brcak je napisao(la):
Ogi supcino dodji u Osijek jednom u svom zivotu, mi smo tamo redovni pa se gotivimo :)

fala ljudine na lijepim rijecima, Hondi jos puno treba da bude top topova, prvenstveno limarija koja ima ostecenja sto mojom krivnjom sto hejterskom, kao npr. krov koji su mi hajvanska djeca izgazila citavom duzinom, al to je prica za neku drugu temu. Eleme, zafaljevamo se obojica ;)

:icon_cry:

Ne spominji mi Osijek, uvijek mi bude krivo što ga zaobiđem.

PS. Još jednom, sve 5!:cool:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
vala da ti je nesto puno daleko i nije, nemas nikakvo kvalitetno opravdanje :p

Ko hoće, nađe način.
Ko neće, nađe opravdanje.:D :lol:

Pa nije ni blizu baš, ali nije to problem, iskrsnu problemi druge prirode uvijek. Valjda uspijem doći na sledeći, bar jedno 2, 3 dana da budem.:icon_biggrin:
 
OggyBoy je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
vala da ti je nesto puno daleko i nije, nemas nikakvo kvalitetno opravdanje :p

Ko hoće, nađe način.
Ko neće, nađe opravdanje.:D :lol:

Pa nije ni blizu baš, ali nije to problem, iskrsnu problemi druge prirode uvijek. Valjda uspijem doći na sledeći, bar jedno 2, 3 dana da budem.:icon_biggrin:

ogi klasišni si spamer :icon_smile: :p
 
@GTI FAN: Predaleko druze, predaleko i aj kilometri na stranu, mogu mislit sta bi me sve na putu cekalo sa autom koje je 3-4cm od poda :)
 
BHT Ovisnik
predobar video,honda mi je pre*ebena,kako mi se samo sviđa:icon_twisted::icon_twisted: samo da mi je neki malo bolji posao da mogu izgurati 2 registracije kupio bih sebi ovakvu jednu za uzivanja:cool:

a put ti i nije toliko los,gradski putevi da,al magistralni je u priliku doabr,bar nedavno kada sam isao preko brckog,fino bi je bilo vidjeti:icon_biggrin:
 
et fala svJema kako Lazo voli rec :)

@Cole: ma ne buraz samo to, nego ko zna kakvih sve prilika i neprilka se moze nac na putu. Et Tuzla, koju prilicno dobro znam i idem cesto, prije par mjeseci naletio u neku ulicu, lezeci zljebe, ni tam ni vam, auta iza mene, citava kolona, ispred lezeci taj i sta cu, krenem, nasukam se, pun gas, poderem dole lonac itavom duzinom, kadnije je i proprdio. Jos sam dobro i proso.
 
Top