video s okupljanja

video s okupljanja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
JD. je napisao(la):
meni otvorio prvi...

@xr4iboy pa stvaarno si lud ja mislim da si prosao metar-dva od onih stubica... ;)

sta ste svi zapeli za stubice realno zadnji branik je bio pola metra od stubica
ma no sikiriki
 
Putovanja.ba
Administrator
sutra ce enese citava reportaza iz Sarajeva ili ovih dana, sve zavisi hoce li biti uplod, ako nebude dici cu ja nekad :)
 
Član
xr4iboy je napisao(la):
JD. je napisao(la):
meni otvorio prvi...

@xr4iboy pa stvaarno si lud ja mislim da si prosao metar-dva od onih stubica... ;)

sta ste svi zapeli za stubice realno zadnji branik je bio pola metra od stubica
ma no sikiriki

nebrinite se puno ipak ako cemo pricat o stubicima u tom trenutku sam ja bio najblizi stubicima i jes sjeb fakat sve sam ih prebrojio u sekundi al super je bilo a.k.a ti si kralj.
 
JD. je napisao(la):
meni otvorio prvi...

@xr4iboy pa stvaarno si lud ja mislim da si prosao metar-dva od onih stubica... ;)

e moj JD,kod mene je citav video,ono je samo isjecak mali,ne vidi se tu nista...da vidis ovaj video koji ja upravo gledam...:D

A za sve ostale,ne isplati se upload-ovati jer stvarno ima bruku toga...tako da ako bas insistirate i nemozete cekati do sljedeceg okupljanja,dat cu ja Feletu CD,pa nek on upload-uje....video je supeeer:icon_twisted:
 
Član
nek drifta ko ne zali :)) hihi
nego nismo sta je bolan ono na slep sluzbi ?? beze zavirish tamo u galeriju na youtube... kad razvaljena vozilica?... :S

http://www.youtube.com/watch?v=hXWRhowBAaY
 
Putovanja.ba
Administrator
The video you have requested is not available.

If you have recently uploaded this video, you may need to wait a few minutes for the video to process.

ovo mi ide na zivce, dugo traje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top