Video Ovako Izgleda Maybach Nakon Cetiri Godine Na Parkingu

Video Ovako Izgleda Maybach Nakon Cetiri Godine Na Parkingu

Član
</div>
<div style="text-align: center"><object type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="350" data="http://www.youtube.com/v/rI7e_2fILJA" id="ltVideoYouTube"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/rI7e_2fILJA" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAcess" value="sameDomain" /><param name="quality" value="best" /><param name="bgcolor" value="#FFFFFF" /><param name="FlashVars" value="playerMode=embedded" /></object></div><p>Maybachovi automobili zaista nisu stvoreni pod srećnom zvezdom. Ne samo &scaron;to
je Daimler ugasio proizvodnju zbog katastrofalnih rezultata prodaje
ultraluksuznih krstarica, već i dostupni modeli ne uživaju preteranu pažnju
svojih vlasnika.</p>

<p> Nedavno je pažnju privukao Maybach koji su popularni reperi Jay-Z i Kanye
West razvalili za potrebe video spota, dok je primerak o kome je reč u ovom
članku, Maybach 57, pro&scaron;ao neuporedivo bolje, ali i njegova je budućnost pod
znakom pitanja.<br />
<br />
Automobil, navodno, poslednje četiri godine trune u podzemnoj garaži u Kanu,
potpuno zaboravljen. Nije poznato kako neko zaboravi na 342.000 dolara, ali izgleda
da situacija u Francuskoj i nije tako lo&scaron;a kada automobilu nedostaje tek
prednji amblem.</p>

<p>Izvor: Tportal.hr&nbsp; <span></span></p>

<br />


<br />
 
Član
Dusa me zaboli, neshvatljivo da ostavis ovakvu vrijednost covjeceee. Pauk i po njega, nece niko nista ni primjetit :D
 
Kad bi neko ovo zaboravio ovako u Bosni vec treci dan bi vidio oglas na piku "prodajem katalizator od majbaha" :lol:
 
uobicajena pojava u ovim "malo" bogatijim sredinama. u monaku u nekoj podzemnoj garazi sam se nagledao ovakih slucajeva, ferrari, porscheovi, mercedesi..centimetri prasine na njima, izduhane gume...
 
Član
Po tablicama bi mogao zakljuciti da se neki sultan vozio u njemu...a posto oni imaju po 100-200 auta, dalo bi se zakljuciti da je ovo kupio da se ima u cemu voziti za vrijeme filmskog festivala...kad je krenuo kuci bacio ga k'o mi toalet papir posle koristenja...dakle, poteraj to ovamo, davno je on zaboravio za njega...:cool:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
uobicajena pojava u ovim "malo" bogatijim sredinama. u monaku u nekoj podzemnoj garazi sam se nagledao ovakih slucajeva, ferrari, porscheovi, mercedesi..centimetri prasine na njima, izduhane gume...

U pravu si, takodjer u dubaiu pored ceste svako malo neko ekstra auto, mercedesi, bmw, pa ona porsche, na njima prasina i pijesak, taksi vozaci su mi govorili da ih vlasnici ne voze jer imaju par kazni za parkiranje :D
 
Legend
Covjek iz BiH koji je kupio ovaj Mercedes kada je otisao po njega da ga preuzme kaze mi da kada se pojavio pred zgradom gdje je preuzimao ovaj auto (nije obicni dealer salon) izadje nasa BiH zastava i himna pocne.
 
Top