Video Nesrecna Zena Naucila Cemu Sluzi Parkirna Kocnica

Video Nesrecna Zena Naucila Cemu Sluzi Parkirna Kocnica

Član
</div>
<div style="text-align: center"><object type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="350" data="http://www.youtube.com/v/XY3wBIuKuWU" id="ltVideoYouTube"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/XY3wBIuKuWU" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAcess" value="sameDomain" /><param name="quality" value="best" /><param name="bgcolor" value="#FFFFFF" /><param name="FlashVars" value="playerMode=embedded" /></object></div><p><span>Postoji dobar
razlog za&scaron;to postoji parkirna kočnica, a preporučljivo je da se koristi svaki
put kada napustite vozilo, nezavisno od toga koliko kratko planirate da se zadržite
van njega.</span></p>



<p class="MsoNormal"> <span>Ovu lekciju je na
teži način naučila žena iz ovog video priloga. Velika gre&scaron;ka koja je, s obzirom
na okolnosti, mogla da se zavr&scaron;i i uz teže posledice.</span></p>



<p class="MsoNormal"><span>Izvor: Tportal.hr / Youtube.com</span></p>

<br />


<br />
 
Član
sa zenama nikad nije dosadno, nikad im ne nedostaje kreativnosti za ova vratolomije s autima :cool:

jos kakva mecka..:cool:
 
BHT Ovisnik
sto se ubi:icon_eek:

ovako je meni bilo u stuttgartu,otisao po volva u frankfurt i sada hajde svratit cu do tetke u stuttgart,i stao u nekoj ulici,samo je bio malo manji pad,i objasnjava ona meni da je kod tog porsche muzeja nakvog pa da izađem na cestu i vidim,ja izađem,potegnem malo rucnu (navikao u jetti da mi samo 1 zub hvata:D ) siđem niz ulicu kad cujem nesto puce,ja mislio spala mi tablica je je okvir bio puknut kada sam kupio auto,ja baci pogled kad ono volvo sletio nekih 5-10 metara niže i zabio se u kombia vw T4,razgledam nigdje nikog nema u ulici ni na prozoru te u rikverc i spicio 2 ulice dalje i parkirao se iza neke pekare te zvao tetka da on nađe mene i parkiraj auto pred kucu dok nisam posao za BiH,na volvu nema niti jedne tocke,a na kombiju se skrsio zadnji branik,i nakon 2 dana u Mostaru Bog mi vrati pa meni ispred kafane netko zabije kuku u prednji branik :lol::lol:
 
Haha, prava blondinka :lol::lol: al' se zveknu u glavu :lol:

demotivation-posters-auto-356855.jpeg


Jes kod njih bijela boja popularna :lol::lol:
 
Član
Zar ovi Mercedesi nisu naucili vise sami da tu rucnu aktiviraju koliko su napredni:icon_biggrin:
 
Top