VIDEO NA 3coj strani - OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 03.04.2011. OKO 14h

VIDEO NA 3coj strani - OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 03.04.2011. OKO 14h

Član
erol_brcak je napisao(la):
Hihi, priznajem, bio sam olaksan za nekih 20-30 kila :)

Znaci i grana je aftermarket, pa to ima logike, ide mi previse dobro za fabrickog HGT-a.
Nego da ti i ovdje sad na miru obrazlozim za ono "ajmo do 170-180", brate moj, vozio sam u Zivinicama kad je bio rejs, napunim 155 i tu je cilj, znaci nema potrebe preko toga, ne trkamo se na 500m nego na 402 ;) a nisam ni htio, pista je jako losa dole, te rupa, te ulegnuca, trava, necu da riskiram zbog gluposti ;)

to stoji, pista je losija, ali mi se ucinilo da pocinjem da hvatam korak:cool::cool: pa reko hajmo jos malo hehehe
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Trizex se sa dzipovima trka :)

I gubi.:D

Ma ja sam najsporiji :cool: sto se mene tice, meni svejedno, ne volim ovakve trke bas radi prica poslije ono, "brz si ti, al' ja sam brzi prvu i drugu, tek trecu me prestizes", pa jel se to trkamo do 50 kmh ili? Dodji brate na SR, na semafor, ili da povucemo neku ciljnu liniju pa da se ganjamo, a ne 1 / ofrlje pa sta bog da.....pobjeda je pobjeda, centimetar ili kilometar :)

@Erol ide Hasin punto itekako, ne bi HGT fabricki ni meni mogao opepeliti, kamoli tebi....jebga, ne uganjasmo se ovaj put on i ja, prvo se meni nije dalo, pa njemu, akobogda sa'ce nedjelja, samo da nas vrijeme posluzi, trebalo bi biti raje opet mashala ;)
 
trizex ko uze izmedju tebe i Selvera (inspektora)?

Koji je motor u bori da li neko zna?

jel imo onaj crni Golf 5 2.0TDI konkurenciju:icon_question:
 
Član
ja, odn. moje auto, oba puta.....jednom ja, jednom drug kad je uzeo da provoza, vozio je sa njim, i jednom s hasom
 
trizex je napisao(la):
ja, odn. moje auto, oba puta.....jednom ja, jednom drug kad je uzeo da provoza, vozio je sa njim, i jednom s hasom

Vidim da je jednom vodio u startu al eto kasnije si ga uzeo ;) (odnoso tvoj drug mozda vozio)
 
Član
Svaka cast, lepo okupljanje, najjaci su kombisti :) By the way koji je motor u crnoj petici, deluje kao da leti?
 
Član
moguce, posto vidim da nisu trke hronoloski poredane, ne znam ko je vozio kad :) moguce da sam ja bio tad, jer sam mu odmakao kako treba tek u trecoj, tesko mi krenut' s onim zimskim gumicama :)

petica je 2.0 tdi, ide ko blesava
 
trizex je napisao(la):
moguce, posto vidim da nisu trke hronoloski poredane, ne znam ko je vozio kad :) moguce da sam ja bio tad, jer sam mu odmakao kako treba tek u trecoj, tesko mi krenut' s onim zimskim gumicama :)

petica je 2.0 tdi, ide ko blesava



cipovan predpostavljam vjerovatno oko 170ks ima
 
Član
neko je pito koji je motor u bori.......130 konja + chip...naravno TDI...al sam je uzeo 2 puta, jest da je bilo gutavo do kraja;)
 
Top