Video: kako reagira pas ako ga netko prepadne sirenom iz auta

Video: kako reagira pas ako ga netko prepadne sirenom iz auta

Član
Meni je do sad doslo sigurno 15-tak ljudi kojima su psi lutalice pokidali auto.. jednu 307icu su bukvalno unistili naprijed, pocupali branike, blatobrane, izgrebali, guma probusena... ne znam kako je na kraju zavrsilo, tuzio je Opštinu za naknadu štete jer su lutalice i njihovo rješavanje valjda njihova nadležnost... Ovaj s tablicom je dobro prosao
 
Član
Ja volim zivotinje al prvi koji zagrize auto ce zadnje u svom zivotu vidjet kljuc za tockove... ne diram ih, nek me ne diraju... a da ne govorim da mi zenu napadnu i slicno... ima jedan pred zgradom, isprati me cesto s parkinga trcanjem za autom i lajanjem... on je prvi na listi...
drugu je na Vectri C GTS zagrizao zadnji rub i vrata... zgulio farbu do lima... presudila mu palica...
Bilo je i slucajeva kad ljude napadaju, jedna gospodja je dobila 2400KM odštete od Opštine za ugriz... al su joj dobro iskasapili nogu
 
Ali ovaj iz videa je toliko podmukao, i zbog načina na koji je reagirao na sirenu, grijeh ga je dirat. isto kao da je rekao vozaču: eto ti sad majmune, ko te j... :D
 
Član
a da tom keru što trči i laje na tebe pokažeš malo ljubavi? Daj mu nešto za jest pa će te zavolit
 
Član
a da tom keru što trči i laje na tebe pokažeš malo ljubavi? Daj mu nešto za jest pa će te zavolit

Taj ker otprilike svaki dan dobije ostatke hrane, kostiju, starog hljeba od svakog u zgradi ukljucujuci i mene i zenu. U kvartu ima dosta golubova pa i njih hranimo. Hranu ne bacam iz principa. Pred zgradom su redovno dva kera, jedan je miran i ne obazire se ni na koga a taj drugi je problematican. Da ne govorim da zivim u kvartu koji ima ogroman park, gdje ima mali milion djece, zena s kolicima, penzionera itd. Prvi incident i on je bivsi. Bar je to moj stav. Kome se ne svidja nek ga vodi kuci ;)
 
Top