VIDEO : Kako je Yugo pre više od 20 godina reklamiran u Americi

VIDEO : Kako je Yugo pre više od 20 godina reklamiran u Americi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6kA2yBcFC0E&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/6kA2yBcFC0E&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>
 
hehe...ja sam gledao film u kojem lik vozi yugu,i zaganja ga mafija,u potjeri otkaza yugin motor kad ce ti bjegunac:"...damn yugoslawian car..."...hehehe :lol::lol::lol:
 
Član
funky je napisao(la):
dobar je memo bio ba, 19s na 402 :D

ne nego na 250;)
ima scena kad bruce willis i neki crnac se voze u yugi, ganjaju mafiju i u pola frke kaze crnac, hajde bolan brze a bruce ce njemu, ne mogu brze zar ne vidis da je ovo jugo
 
Član
ITALY je napisao(la):
funky je napisao(la):
dobar je memo bio ba, 19s na 402 :D

ne nego na 250;)
ima scena kad bruce willis i neki crnac se voze u yugi, ganjaju mafiju i u pola frke kaze crnac, hajde bolan brze a bruce ce njemu, ne mogu brze zar ne vidis da je ovo jugo

Umri muski 3 a taj crnac je Samuel L. Jackson i mislim da je bruce wilis rekao kao ne moze brze on je napravljen da bude stedljiv a neda juri brzo:lol:
 
Član
Eh dobra stara vremena...Al ga nahvališe:lol: Kažu da dok je prodavan u Americi kad kupiš neko luksuznije skuplje auto juga dobiješ džabe...
 

EJ2

Član
Drugnet
Moonlightning
The Crow
Die Hard 3
Bird Cage
Drowning Mona

..u tim filmovima se pojavljivao i Yuger, vjerovatno jos u nekim...
 
Član
vladica85 je napisao(la):
ITALY je napisao(la):
funky je napisao(la):
dobar je memo bio ba, 19s na 402 :D

ne nego na 250;)
ima scena kad bruce willis i neki crnac se voze u yugi, ganjaju mafiju i u pola frke kaze crnac, hajde bolan brze a bruce ce njemu, ne mogu brze zar ne vidis da je ovo jugo

Umri muski 3 a taj crnac je Samuel L. Jackson i mislim da je bruce wilis rekao kao ne moze brze on je napravljen da bude stedljiv a neda juri brzo:lol:
e to to:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top