VIDEO: Diplomat pretjecao preko duple pune linije, policija nijemo gledala

VIDEO: Diplomat pretjecao preko duple pune linije, policija nijemo gledala

Član
SRAMOTA ovo bgm :icon_mad::icon_mad::icon_mad:



do jednom samo kad tako izlete nekom borcu koji je los s zivcima pa kad im lik cova bombu krenhe :D
 
Član
Osim sto je dupla puna, ne vidim da je nekoga posebno ugrozio. Sve okej, dovoljno pregledno za preticanja.

Druga je stvar sto je tu neko duplu punu stavio, da je zbavit ove diplomatske table za svoj auto, da i mi normalno vozimo :D
 
Član
Nasa policija njih ne smije dirati, jedino ako bas ugrozii nekog drugog ucesnika u saobracaju smiju ga zaustaviti i opomenuti ali nikakve kazne im ne smiju pisatii, to vam je informacija iz prve ruke jer mi je stari drot
 
Početnik
drina jedina je napisao(la):
Nasa policija njih ne smije dirati, jedino ako bas ugrozii nekog drugog ucesnika u saobracaju smiju ga zaustaviti i opomenuti ali nikakve kazne im ne smiju pisatii, to vam je informacija iz prve ruke jer mi je stari drot
ovo je spijun medju nama :D:lol:

sala nego jel ozb tako,ako jest onda je to sramota
 
da vi znate kakve koristi imaju dileri droge kad ukradu diplomatsko auto sve i jedan bi se auto pregledao :lol::lol::lol: na granici

jbg nema ovdje promijene na bolje tesskoo
 
Član
ja sam citao zakon koji se odnosi na vozila pod pratnjom (VIP i te stvari), i sad navodi se npr. smijes preticati na punoj, smijes proci kroz crveno, ne moras stati na STOP, ne moras se pridrzavati ogranicenja brzine itd. i na kraju pise boldiranim slovima SVE DOK SE NE UGROZE DRUGI UCESNICI U SAOBRACAJU...
 
Član
drina jedina je napisao(la):
Nasa policija njih ne smije dirati, jedino ako bas ugrozii nekog drugog ucesnika u saobracaju smiju ga zaustaviti i opomenuti ali nikakve kazne im ne smiju pisatii, to vam je informacija iz prve ruke jer mi je stari drot

i to nije tacno. Izvini ali ne znam tvoj stari po kojem zakonu radi uopste. ;)
 

MTR

Član
NE SMIJU IH ZAUSTAVIT , cak i kada ih zaustave ( ako im stanu ) NE SMIJU im trazit dokumenta i NE SMIJU im pregledat unutrasnjost auta ni gepeke a posebno NE SMIJU pregledat torbe

jedino sto smiju jeste da ako utvrde da se desava nesto ili su sa razlogom sumnjicavi ili je u pitanju udes SMIJU ali SAMO zvati nadlezni organ ( u ovom slucaju EU Police ) koji naravno mora imati ovlastenje da ih pregleda , ispituje ili procesuira dalje
 
Evo sto neko spomenu skinu se tablice sa dipl. auta i voza se 200 mph. To je u britaniji aktivni problem. Skine ti neko tablice sa auta, vozi ko lud i onda tebi dodje kazna. uglavnom
:icon_exclaim:
 
I da dodje kazna fino odes i pokazes da nije tvoje auto, osim ako nema istu boju i sve taj sto je uzeo tablice ;)

Jebes i ove diplomate, da je kakvu masinu imati, preteke te, preteknes ga, i nek prati :D
 
Top