VIDEO Banja Luka: Pogledajte kako policajci uzimaju mito pred očima građana

VIDEO Banja Luka: Pogledajte kako policajci uzimaju mito pred očima građana

Član
ma desilo se u cijeloj evropi ali ne kazem opet ima izuzetaka u svemu se nadje pojedinac ali kod nas tesko vidite samo sta rade ovi gore aj da ih tako nazovem ovo je stvarno vise nepodnjosljivo...
 
Član
menso je napisao(la):
ma desilo se u cijeloj evropi ali ne kazem opet ima izuzetaka u svemu se nadje pojedinac ali kod nas tesko vidite samo sta rade ovi gore aj da ih tako nazovem ovo je stvarno vise nepodnjosljivo...

Što se mene tiče, ja kažem neka krade vlast i treba da krade i svaka će vlast krasti. Ali smo neka oni narodu obezbede radna masta za razumne plate i povećanje standarda i svi zadovoljni;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
eno ona tri konja koja nas vuku u propast,nasi dragi predsjedavajuci...imaju minimalno 5000KM platu i to im nemoze pokriti troskove struje koliko oni potrose,ali i nakradu....sto se vise guzica razvali vise trazi i tacka...
ovo se nemoze debatirati iz razloga sto je ovo individualno misljenje ,zna se sta je pravilno ali nije sistem takav niti je mentalitet naroda za to...znaci individualno raspoznavanje pravo-krivo i individualno djelovanje ...
Mislim da je izor teme bio snimak stoga se vratimo na temu
:icon_exclaim:



:D :lol:


imas plus kolega od mene za post, za prvi i drugi dio posta !!! ;););)
 
Administrator
ogranicenja jesu bezobrazna u nekim mjestima... evo npr. u tuzli od stadiona tusanj pa sve do zgrade euroherca na icru ogranicenje je 40... pa da se ide tom brzinom nikad ne bi dosao... jest naseljeno, zgrade sa obje strane ulice ali brate prije cu pjeske doci... da sam policajac alkohol nikad ne bi oprostio, kazna i to maximalna...
a kad smo kod visih duznosnika prica mi stari jucer. kaze parkirao na mjesto invalida i dosao mu lik sto naplacuje parking i stavljaju kandze i stavlja mu papir za brisac kao ako ne platis ili se ne preparkiras u roku od 5 minuta blokirat ce vozilo. I stari to vidi i pita njega sto mu je to stavio, a on njemu zato sto si na mjestu za invalide, i otac uzme i preparkira se. I vrati se na isto mjesto u blizini tog parking mjesta kad dolazi policajac i staje na to isto mjesto za invalide i pita otac tog covjeka zasto njemu ne napises opomenu da ces mu blokirat vozilo, kaze on pa njemu ne smijem zato sto je policajac. Znaci nas obicne gradjane moze kaznjavat kako ko hoce a njima ne moze niko nista... nema tu drzave...
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
ogranicenja jesu bezobrazna u nekim mjestima... evo npr. u tuzli od stadiona tusanj pa sve do zgrade euroherca na icru ogranicenje je 40... pa da se ide tom brzinom nikad ne bi dosao... jest naseljeno, zgrade sa obje strane ulice ali brate prije cu pjeske doci... da sam policajac alkohol nikad ne bi oprostio, kazna i to maximalna...
a kad smo kod visih duznosnika prica mi stari jucer. kaze parkirao na mjesto invalida i dosao mu lik sto naplacuje parking i stavljaju kandze i stavlja mu papir za brisac kao ako ne platis ili se ne preparkiras u roku od 5 minuta blokirat ce vozilo. I stari to vidi i pita njega sto mu je to stavio, a on njemu zato sto si na mjestu za invalide, i otac uzme i preparkira se. I vrati se na isto mjesto u blizini tog parking mjesta kad dolazi policajac i staje na to isto mjesto za invalide i pita otac tog covjeka zasto njemu ne napises opomenu da ces mu blokirat vozilo, kaze on pa njemu ne smijem zato sto je policajac. Znaci nas obicne gradjane moze kaznjavat kako ko hoce a njima ne moze niko nista... nema tu drzave...
et vidis to je to sto jebe nase kokosi a nije horoz...
 
Član
pukim48 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
eno ona tri konja koja nas vuku u propast,nasi dragi predsjedavajuci...imaju minimalno 5000KM platu i to im nemoze pokriti troskove struje koliko oni potrose,ali i nakradu....sto se vise guzica razvali vise trazi i tacka...
ovo se nemoze debatirati iz razloga sto je ovo individualno misljenje ,zna se sta je pravilno ali nije sistem takav niti je mentalitet naroda za to...znaci individualno raspoznavanje pravo-krivo i individualno djelovanje ...
Mislim da je izor teme bio snimak stoga se vratimo na temu
:icon_exclaim:



:D :lol:


imas plus kolega od mene za post, za prvi i drugi dio posta !!!
;););)

Ukinuta reputacija :icon_smile:
 
Legend
policija je djubrad bila, i uvijek ce biti
svaki koji radi, uzima mito i uvijek ce uzimati, isto kao i sudije, da im je plata 215123213 maraka tako ce biti..

dajem mito i uvijek cu dati, ako sam kriv, ako nisam svadjat cu se sa stokom pa koliko ko bude uporan :)
 
Član
Ma meni su oni obicni kerovi, cak ni svoj cjenovnik nemaju :( ...

Prije par dana na putu Sarajevo-Kiseljak gdje je ogranicenje 50km/h vozim 105km/h i preticem dva auta, poslije 200-300m zaustavlja me radarska kontrola...
nisam vezan, udvostrucio brzinu... nabrja ker novcane od milion maraka, kaznene bodove, zabranu...
vadim 20KM i dajem mu reko "popijte kafu, nebi ja da mi se ne zuri"
ker uzima 20KM sa pitanjem "nece nas bolit glava"
ma reko "nece od kafe to"
vraca mi dokumente i pozdravlja me...

U nekom slucaju je dobro sto se moze tako izvuci. u nekom slucaju nije jer uvijek u glavi imas ono aj dat cu mu cvaju i idem dalje, a da te opuca po dzepu kao sto je trebalo u ovom slucaju sa 500KM kazne, 2mj zabrane i nekakvim kaznenim bodovima, kako bi onda razmisljao...
 
Član
Jesu oni kerovi što se prodaju i često maltretiraju bezveze da bi izdramčili mito i ne rade svoj posao...ali ta činjenica u podsvjesti koju imaš da će se oni prodati za male pare te ne sprječava da činiš prekršaje i to je ono što je loše a zbog toga ljudi stradaju...a puno drugačije bi bilo da nekom zareže kaznu od 500+ i da mu uzme vozačku taj bi ponovo razmislio da li bi to uradio a kad se provuče za 20km ponoviće to još par puta sigurno....zato su nam statistike o saobraćajnim udesima takve kakve su zato što su kazne za drstične prekršaje male a još veći problem od toga je što se ne naplaćuju nego se uzme mito i zažmiri...
 
Legend
rinaldo je napisao(la):
ovo su policajci kokošari koji uzimaju siću , a to svima nama odgovara dok je saobraćaj u pitanju. Oni su male bebe kakvi su im šefovi , ljudi se abnormalno bogate a da ne počinjem o funkcionerima u politici. Većina vas je čula kako se u Bihaću razotkrilo leglo kriminalaca u MUP-u

http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/101211009

tako da su Bogdom saobraćajci koji uzimaju siću naj veće zlo , ali na žalost u puno smo većim govnima...

zamisli kad bi se klupko krenuo odmotavat u sarajevu, sta bi se sve naslo.. uuu

inspektori najveci kriminalci u gradu.. sta ocekujes onda od pijuna.. normalno da ce se bahatit..
 
Top