VIDEO : Audi S4 vs BMW 335i

VIDEO : Audi S4 vs BMW 335i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Don Sonny je napisao(la):
evo kad se vec spominje rivalitet audija i bmw a, evo jedno fer poredjenje:

http://www.youtube.com/watch?v=wF5EtSzR7so&NR=1

Što je ovdje fer??? S Audijeva vozila se ne porede sa M vozilima, neg sa najjačim nakon njega. RS5 se poredi sa M3 cupeom, dok se RS4 poredi sa M3 oba sedan. Dakle RS vs M to je to, kao što je M divizija odvojena od BMW kompanije i rade samo M modele super sportske na bazi "normalnih" tako postoji i RennSport ili Quattro GMbH divizija koja je zasebni dio Audi tvrtke i rade samo RS vozila na bazi "normalnih". Ajd malo se informiraj pa mi piši.
 
Super Moderator
jest audi moj auto i obozavam ga
isto tako i 4x4 pogon obozavam ali ovo je jedini BMW kojeg bi uzeo prije bilo kojeg audija... 335i ;)
privljaci me to bi-turbo nenormalno tako da mi je to najdrazi auto sanjam da imam jednog takvog :D
nego ja kontam ovo jos S4 sa 4.2 motorom reko poderat ce ga BMW kad ono 3.0T ovaj novi zeznuti i mogu reci da im je ovaj motor savrsenstvo ;)
 
Član
Ma ne znam zasto porede ovo uopste...kao sto bax rece ne mozes tu pogrijesit a odabir je stvar ukusa...pocesho bi se po glavi jedno zilion puta prije nego bi se odlucio za jednog od njih...mada bi to prevagnulo na stranu audija..da je M u pitanju to bi vec bila druga prica...
 
Član
Audi > BMW

TTS > Z4 3.5i
TTRS > Z4 M
S3 > 135i
RS3 > ?
S4 > 335i
RS4 > M3 Sedan
RS5 > M3 Coupe
S6 > 550i
RS6 > M5
? > M6
S8 > ?
R8 > ?
 
Član
DasAuto je napisao(la):
Audi > BMW

TTS > Z4 3.5i Točno
TTRS > Z4 M Točno
S3 > 135i Točno
RS3 > ? Nepostoji!
S4 > 335i U zadnjih 3 mjeseca točno.
RS4 > M3 Sedan Laž, RS4 stariji 4 godine i sporiji.
RS5 > M3 Coupe RS5 se tek treba dokazati, M je svoje dokazao.
S6 > 550i Identični.
RS6 > M5 Točno.
? > M6
S8 > ? 750 S8 bolji neznatno.
R8 > ? Nema suparnika od strane BMW-a.

Nije to baš tako, nemoj više ovakve postove praviti, jer se ljudi uvrijede i eto problema.
 
Član
Sto bi to bile uvrijede. To je konkurencija +-2-3godine, kad si vidio da M3 i RS4 izlaze isti dan.. RS4 i M3 je konkurencija sve dok audi nesto ne naprave novi RS4.. To nema veze dal je stariji i sporiji, tu je sta je.

RS3 dolazi uskoro, bice isti motor kao u TT-RS
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top