Video Arapski drifting - nezgode i udesi - brza smrt

Video Arapski drifting - nezgode i udesi - brza smrt

Ovi momci nazalost nisu culi za sigurnost.. cak i zivot daju za auta..

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WGO4vHwfzUA&feature=player_embedded[/video]
 
Član
kompletni neizivljeni idioti koji misle da znaju sve ... jos im dali bijesna auta i eto sta je rezultat
 
Član
mislim da nije nimalo smijesno, koliko ih je na ovaj nacin poginulo, nebi se smijao da je neko tvoj, nedo Bog... Ovo se desava kad neko ima sve. Sve osim pameti.
 
Član
jeste smijesno je iz vise razloga:

- moroni povlace rucnu DA sigurno preko 120
- uvijek su puna kola
- smijesni su moroni koji to sve gledaju sa strane...
i da,naravno da je smijesno...
:lol:
 
Član
Start je napisao(la):
jeste smijesno je iz vise razloga:

- moroni povlace rucnu DA sigurno preko 120
- uvijek su puna kola
- smijesni su moroni koji to sve gledaju sa strane...
i da,naravno da je smijesno...
:lol:

bio je jedan snimak gdje čovjeku ruku otkinu, valjda se prevrno i ispo kroz prozor, uglavnom ajvar :lol:
 
Legend
bas u onim pustinjama jadnici nemaju mjesta da naprave stazu da se ispucaju :icon_question:
majmuni nego sta
 
Član
Izgleda da je ovo kod njih registrovano kao sport s obzirom da ih se ovoliko bavi s tim
Zao mi je svakog zivota izgubljenog u saobracajci ali ovo prelazi granice normale. Ne znam ko je ludji ovde, oni sto sjednu u auto sa ovim ludjacima ili oni sa strane sto gledaju
 
Član
corradoM je napisao(la):
mislim da nije nimalo smijesno, koliko ih je na ovaj nacin poginulo, nebi se smijao da je neko tvoj, nedo Bog... Ovo se desava kad neko ima sve. Sve osim pameti.

imas pravo ajmo plakat

budale rade gluposti, jos vece ih budale gledaju uz rub ceste

i tebi to nije smjesno :D
 
Član
meni su gamad vise ovi kraj ceste i onda trce i lete kad se sta desi...isto ko u spaniji kad iscekuju bikove...:D
 
Top