VIDEO: Abramovič s jahturinom u Dubrovniku

VIDEO: Abramovič s jahturinom u Dubrovniku

Član
auuu al stavrno koliko čovjek treba biti bogat pa si sve ovo priuštit... svaka mu čast...

čime se bavi ovaj ROMAN ?
 
Član
Ruski milijarder Roman Abramovič u nedjelju je svojom golemom jahtom doplovio do Dubrovnika.

Luksuzno je plovilo privlačilo poglede brojnih Dubrovčana i turista kojih još uvijek ima u gradu pod Srđem.

Jahta je duga 118 metara i 18. je po duljini na planetu. Ima četiri palube, bazen, najmoderniji telekomunikacijski sustav i na raspolaganju dva helikoptera.

Inače, vlasnik nogometnog kluba Chelsea u svom vlasništvu ima i najdulju jahtu na svijetu, koja ima čak 164 metra.

Nakon Dubrovnika, trebao bi skoknuti i do Crne Gore.
 
Član
da me ne shvatiš pogrešno pročitao sam,ja to sve, i za taj chealsi, ali čime se prije bavio onda ? vjerujem da mu je to glavni izvor finansiranja, posao koji je imao prije kluba... ali neznam koje zanimanje...
 
Član
ma nafta brate i ostale malverzacije i prije kluba je on bio u vodstvu s novcem...
da je regularan bio bi u Rusiji a ne u HR i crnoj gori :D


Vlasnik :

* Sibneft 80% (naftna kompanija), danas Gazprom Neft
* RUSAL 50% (tvornice aluminija)
* Aeroflot 26% (zrakoplovna tvrtka)
* Ruspravto 37,5% (proizvođač automobila)
* Chelsea F.C. (nogometni klub)
* CSKA Moskva (nogometni klub)


http://www.borisvarga.com/index.php?option=com_content&task=view&id=59&Itemid=2
 
Nije njemu nista interesantno,kad sve sto pozeli,moze imati!
Kad ce se on obradovati kad kupi nesto novo-nikad! A ja kupim mobitel,felge...ili sta vec i ja presretan! To njemu u zivotu fali (kao i pravih prijatelja)!
 
negdje sam gledao emisiju u kojoj se spominje da posjeduje(ili mu je u izradi,nisam 100% siguran) jahta,koja je dosada najskuplja na svijetu i izmedju ostalog posjeduje sopstveni sistem antiraketne odbrane,kao i malu podmornicu u da slucaju napada moze pobjeci u dubinu,looooooooooooooooooooooodo!!!!
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Nije njemu nista interesantno,kad sve sto pozeli,moze imati!
Kad ce se on obradovati kad kupi nesto novo-nikad! A ja kupim mobitel,felge...ili sta vec i ja presretan! To njemu u zivotu fali (kao i pravih prijatelja)!

respect, neprocjenivo blago i bogastvo siromašnih ljudi (u odnosu na ovog ruskog tajkuna)...

a zašto onda svi nastojimo da se obogatimo ? xD...:D
 
Član
ma od njega me nista ne cudi, skoro sam cito da je u nekom restoranu platio veceru preko 50.000€:icon_confused:
 
Top