vicOvi-zajebancije

vicOvi-zajebancije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
jedna stara časna sestra je godinama kupala svećenika, no jednoga se dana osjećala loše, pa je uputila sasvim mladu sestru u cijeli ritual kupanja: koliko da ugrije vodu, koji šampon da koristi, i slićno. Na kraju je naglasila da nipošto ne smije gledati svećenikove intimne dijelove tijela, a ukoliko ih vidi, da ga posluša u svemu što joj on kažeI tako, mlada sestra je okupala svećenika i stara je htjela čuti kako je bilo.
"Jao, sestro, moram vam reći, spašena sam i idem u raj!", oduševljeno je počela mlada sestra. "Najprije sam kupala svećenika u kadi punoj pjene kad me on primio za ruku, odveo je do nećeg tvrdog i rekao mi da je to ključ za raj i ukoliko paše u moju bravu, sigurno ću otići direktno u raj kad umrem".
"Stvarno je to rekao?" začudila se starija sestra.
"Da! Onda je tražio da isproba moju bravu. Stavio je ključ raja u nju, u početku je jako boljelo, ali on mi je rekao da je put do vjećnog blaženstva mukotrpan i da moram biti hrabra i strpljiva, jer ću na kraju osjetiti neopisivu sreću. I, tako je i bilo", završila je mlada časna sestra svoju priču, sva (odu)ševljena.
Stara sestra joj ljutito odgovori: "Prokletnik! A meni je rekao da je to Gabrijelova truba i ja već cetrdeset godina marljivo pušem u nju!"...
:lol::lol:
Žali se cura svojoj majci i baki kako posao loše ide te za pušenje ovih dana dobije jedva 10 eura, kaže majka: "Budi sretna kčeri moja, ja sam u svoje doba za pušenje dobivala kesicu bombona i pola bureka!", a na to će baka: "Mile moje, ja sam pušila samo da nešto toplo stavim u usta!


Došao policajac gol na posao ... ŠEF: šta je bilo, zašto si gol? POLICAJAC: duga priča, šetao ja ulicom i čujem u stanu iznad jaku buku. Popeo sam se da im kažem da se stišaju. Oni poslušaju i pozovu me na pivu. Žene se počnu skidati, jedan muškarac zagasi svijetlo pa se i mi počnemo skidati, čuo sam muški glas koji kaže, ajmo dečki na posao!!!! I ja sam došao!
:lol::lol:
 

IGY

Član
da jos nije pod stick stavljena tema pa da si otvorio novu pa hajd
pratite malo

http://www.bhtuning.com/vicevi-t-568.html
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top