Vezano za nova pravila oglasa

Vezano za nova pravila oglasa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle, sto se tice novih pravila, sve super, slazem se za uvodjenje malo reda, ali mi se ne svidja nikako ovo "7 dana bump pravilo". Velik je forum, i posjecen, tema za 24 cesto padne na drugu stranicu oglasa, za 7 dana je nece nigdje biti :S i dosada mi se svidjalo sto ovdje niko se ne buni kada cesce refreshas oglas, a sada i to. Razmislite malo o tome. LP
 
Član
trizex je napisao(la):
Dakle, sto se tice novih pravila, sve super, slazem se za uvodjenje malo reda, ali mi se ne svidja nikako ovo "7 dana bump pravilo". Velik je forum, i posjecen, tema za 24 cesto padne na drugu stranicu oglasa, za 7 dana je nece nigdje biti :S i dosada mi se svidjalo sto ovdje niko se ne buni kada cesce refreshas oglas, a sada i to. Razmislite malo o tome. LP

Slazem se sa Beogradjaninom:D...to je jedino sto je mali trn u oku...ostalo je sve ok...da se makar moze bump-ovat svaka 2-3 dana...
 
Član
A to vi kad napisete drugu cijenu kao vrati vam oglas jel?Ja maloprije pokusao i samo mi izbaci ovu gresku i nista se ne desi :) :

Warning: implode() [function.implode]: Invalid arguments passed in /home/bhtuning/public_html/oglasi/editlisting.php on line 72
 
Član
meni je ok sto je razmak izmedju bumpa svakih 7 dana,ako nekog nesto zanima trazit ce,ne mora bit na prvoj stranici.malo nervira i kad vidis da neko bumpa svakih pola sata
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
ja sam za to ogranicavanje bumpanja....al na jedno 24 sata da je razmak izmedju bumpa...ostalo je udure

da da slazem se mada bi bilo dobro kad bi se mogla ova pocetna stranica prosiriti tj. trenutno stane 16 oglasa a ostane prazno dole za jos najmanje 9 automobila.Dakle ako bi se moglo napraviti da 25 oglasa bude na pocetnoj stranici ne bi bilo potrebe raditi cesto ni BUMP jer sumljam da ce se novih 25 oglasa svaki dan objavljivati :)

166_Untitled_2.jpg
 

IGY

Član
hmm
ja sam krivac za ovo, zapravo tekst sam kopirao sa jednog foruma, sto se mene tice moze se izmjenuiti ovo za bumpaenje, na ajmo reci bar 2 dana, jer fakat je previse u jednoj temi 5 bumpova u toku jednog dana, nadam se da me shvacate, ja kao i ostali modovi i admini redovno brisemo spamove iz oglasa jer im tu nije mjesto
 
Početnik
ja probao to novo bump..dvaput i nista..i ja onda gruhnem jedan onaj staromodni i doleti oglas na prvu stranicu..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top