Ventross Nissan GT-R

Ventross Nissan GT-R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ventross%20nissan%20gtr%2010.jpg

Američki tjuner Vorsteiner (poznat po doradama modela BMW-a, Porschea i Mercedesa) je nedavno lansirao novi podbrend – Ventross, čija su specijanost modifikacije japanskih automobila.

Prvi projekat novog brenda je bio unapređeni Lexus IS-F, a poput njega, i ovaj Ventross Nissan GT-R karakteriše smanjena masa (modifikovani prednji branik sa spojlerom, zadnji difuzor i zadnji spojler od karbon fibera), poboljšana aerodinamika i atraktivniji izgled (šestokraki aluminijumski točkovi od 19 ili 20 inča), dok njegov motor nije diran.
ventross%20nissan%20gtr%201.jpg

Ventross paket za Nissan GT-R će inače kupcima biti dostupan od 1. juna ove godine.
 
Član
pa vi bi kemijali i na autu od 1000 ks :lol:
ko sto mene pitase, hocul' chipovat' :icon_confused:
 
RCat je napisao(la):
pa vi bi kemijali i na autu od 1000 ks :lol:
ko sto mene pitase, hocul' chipovat' :icon_confused:

Ajoj pa ako se vec nazivaju nekim "TUNING kucama" onda trebaju i po motoru sta ceprkat,tu se junaci poznaju,a ne po zamjeni felgi.

A ovo za chipovanje,hehheh!Slab-i ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
RCat je napisao(la):
pa vi bi kemijali i na autu od 1000 ks :lol:
ko sto mene pitase, hocul' chipovat' :icon_confused:

Ajoj pa ako se vec nazivaju nekim "TUNING kucama" onda trebaju i po motoru sta ceprkat,tu se junaci poznaju,a ne po zamjeni felgi.

A ovo za chipovanje,hehheh!Slab-i ;)

ne spezijalizuje se svaka auto-kuca na tuning motora, a uvezi ovoga sam citala da namjerno nisu dirali motor jer je sam po sebi vec jak itd.
 
Eh kad bi tako svi razmisljali onda nikad ni ne bi doslo do pojacavanja motora.Da,istina da je motor u novom GTR-u u savrsenom balansu sa prenosom i podvozjem (za razliku od R34 koji se budio tek na preko 400 ks :)) ali opet kad se vec cacka po auto nek se ide do kraja.:D
 
Član
vala meni je bolji od seriskog 10 puta mozda felge tu i tamo ostalo ko lutka je a motor ja ga nebi dotakao, ako ocu nesto cipovat zezat se lijepo supru R34 i to je to djes ovo dirat sam je vec tuniran od sebe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top