Vento rucica zmigavaca

Vento rucica zmigavaca

Član
Radi se o sledecem na ventu, kada hocu da skrecem uljevo moram drzati zmigavac rukom, jer bas kao da nema kontakta cim, pustim ne radi zmigavac i zuji. Ne moze da ostavri kontakt i zmigavac ne radi, a poprilicno je tesko kad se mora drzat,i a u tom hoces u drugu da presaltas. Zanima me jel se moze to rasklopiti (uradi sam verzija) pa da se malo ocisti kontakt bez kupovine nove rucice, ili mora nova pa da se ugradi. I jos nesto vento je sa airbagom da li se mora volan skidati kada se to bude mijenjalo ili cistilo.
 
probaj malo sa WD 40, naspricaj i razradi ga, ako nista moraces zamijenit..
volan se mora skinut, imas iza 2 imbusa, skines airbag i gedora 24 i skini volan pa tek onda rucicu zmigavaca
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
probaj malo sa WD 40, naspricaj i razradi ga, ako nista moraces zamijenit..
volan se mora skinut, imas iza 2 imbusa, skines airbag i gedora 24 i skini volan pa tek onda rucicu zmigavaca

A rece mi malopre jaran preko fb mora se skinuti kilometar sat prvo, zbog sarafcigera, i moze li se airbag aktivirati skidanem tako da li se prvo treba iskljuciti na komp pa onda rastavljati!!
A sa wd probam sutra ;)
 
ne moze se aktivirat, imas sa unutrasnje strane volana 2 imbusa koji drze airbag, odvrnes ih i iskopcas flet sa airbaga, onda skines volan i rucicu
 
Top