ventilator hladnjaka PUG 206 2001 godiste

ventilator hladnjaka PUG 206 2001 godiste

Član
Prijatelju je crk'o ventilator od hladnjaka motora na pezou 206, 2001 godiste i ne moze da nadje nigdje ventilator za model bez klime
ako neko zna gdje bi moglo biti neka javi
Hvala
 
Član
da li je sigurno da je ventilator mrtav, posto PUG 206 ima cesto probleme sa relejem koji se nalazi ispred ventilatora, i koji pali 1. i 2. brzinu. ja sam imao cesto problema sa tim. nadam se da sam upravu, jer je taj relej 10-ak KM.
 
Član
ne bih ti znao reci drug mi rece da ne moze nigdje da nadje hladnjak za model bez klime
navodno kad treba da se upali hladnjak pocne da cvili ko lud cuje se 100 metara okolo i mora ugasit auto da se malo ohladi da bi nastavio vozit

Hvala ti u svakom slucaju prenijet cu mu pa nek vidi sa majstorom :)
 
Član
GaRGa je napisao(la):
ne bih ti znao reci drug mi rece da ne moze nigdje da nadje hladnjak za model bez klime
navodno kad treba da se upali hladnjak pocne da cvili ko lud cuje se 100 metara okolo i mora ugasit auto da se malo ohladi da bi nastavio vozit

Hvala ti u svakom slucaju prenijet cu mu pa nek vidi sa majstorom :)

e onda je vjerovatno bas do ventilatora. jeste li gledali kod onin na Ilidzi(kod skretanja za OBI)? u slucaju da niste, evo broj pa zovnite :061/865 568 Amer

edit: evo ti link, covjek je odgovorio da ima taj motoric za PUG 206, bez klime. cijena 50 km. doduse, odgovorio je ljetos, valjda nije prodato
http://www.pik.ba/artikal/899230/vise-raznih-djelova-za-peugeot-206-po-veoma-povoljnim-cjenama-061-893-593-033-683-345-/pitanja
eto, nadam se da sam za mustuluka :)
 
Top